"Якщо Франція і Німеччина дружать після двох світових воєн, чому ми не можемо?" Донька вбитого індійського солдата записала відео
На відео дівчина підіймає по черзі картки, які розповідають її особисту історію та закликають країни жити в мирі.
Каур втратила батька у 1999 році у війні між Індією та Пакистаном. Тоді дівчинці було два роки.
"Я мало що пам'ятаю про свого батька, але багато про те, як це — жити без нього", - написала дівчина на одному з плакатів.
Дівчина зізнається, що ненавиділа Пакистан, його мешканців, релігію.
"Я ненавиділа мусульман, бо думала, що всі мусульмани — пакистанці", - пригадує дівчина. А в шестирічному віці вона намагалась заколоти ножем жінку, вдягнену у мусульманцьку бурку.
"Тому що я чомусь думала, що це вона винна у смерті мого тата, - пише далі дівчина. - Але мама дала мені зрозуміти, що тата вбив не Пакистан, а війна".
"Тепер я солдат, як і мій батько. Я борюсь за мир між Індією і Пакистаном, бо якби між нами не було війни, мій тато був би тут", - каже Гурмегар Каур
"Я роблю це відео, бо хочу, аби уряди обох країн перестали прикидатись і вирішили проблему. Якщо Франція і Німеччина стали друзями після двох світових воєн, якщо США і Японія змогли облишити історію в минулому і працювати разом задля прогресу, то чому ми не можемо?" - запитує активістка.
Відео з її сторінки у Facebook було поширене більш як 25 тисяч разів і стало одним з-поміж багатьох меседжів кампанії за мир у Facebook #ProfileForPeace, пише Mashable.
Як відомо, між Індією та Пакистаном вже десятиліттями триває військово-політичне протистояння.
Воно почалось з моменту утворення двох країн і включало кілька відкритих військових протистоянь. Останнє було у 1999 році, і відоме як Каргільська війна.