Історії флешмобу #ЯНеБоюсьСказати увійшли до виставки Йоко Оно в музеї Рейк'явіка

— 17 жовтня 2016, 17:15

Йоко Оно попросила жінок описати, як їх образили й додати фото своїх очей, йдеться на сайті художнього музею Рейк'явіка, де триває виставка.

Свої розповіді жінки надсилали на електронну пошту музею і продовжують писати дотепер. Інсталяція "ARISING" буде поповнюватися до січня 2017 року, щоб кожна жінка мала змогу описати свій досвід.

Йоко Оно створила виставку "ARISING", де зібрала історії жінок з усього світу, які потерпали від образ і насильства. Фото facebook.com/kateryna.taylor.5

[L]"Жінки будь-якого віку і з будь-якого куточка світу, я закликаю вас надіслати історію про те, як вам завдавали болю за те, що ви – жінка. Розкажіть свою історію відкрито, своєю мовою, своїми словами. Якщо хочете, ви можете вказати своє ім'я. Також надішліть мені фотографію ваших очей. Ваша істория і фотографія стане частиною моєї інсталяції в Художньому музеї Рейк'явіка з 7 жовтня 2016 по 5 лютого 2017", – написала Йоко Оно.

У колекції виставки є також історії українських жінок, якими вони ділилися під час нашумілого флешмобу #янебосьсказати.

"Згадавши про недавній флешмобі #ЯНеБоюсьСказати, я написала свою історію, яка вийшла теж під цим хештегом і текст про те, як тема нерівності і насильства стала для нас важлива цього літа. А сьогодні отримала з музею лист з фотографіями і вдячністю за участь. Тепер хештег, який так сколихнув український Facebook висить десь серед тисяч слів і сотень фотографій жіночих очей", – розповіла арт-менеджерка Катя Тейлор.

РЕКЛАМА:
Реклама:

Головне сьогодні