Бажання дарувати любов – лишається. Як літніх людей кошенята соціалізували

5289
19 листопада 2016

Піклування про новонароджених кошенят допомагає людям із деменцією та хворобою Альцгеймера.

Це вдалося виявити, коли притулку для тварин Pima Animal Care Center, який знаходиться у Арізоні у США, знадобилися додаткові руки, пише Boredpanda.

Зоозахисники зіштовхнулися з проблемою: кішка померла і залишилися новонароджені кошенята. Доглянути малечу попросили мешканців будинку для літніх людей.

Реклама:

"Для деяких це може здатися дивним. Тамтешні мешканці самі потребують цілодобового піклування, а тут ще їм дають завдання доглянути кошенят", – говорить виконавчий директор Catalina Springs Memory Care Шарон Мерсер.

"Навички, емоції і потреби – це те, що втрачають люди з деменцією або хворобою Альцгеймера. Однак бажання дарувати любов і отримувати її – залишається", – додає вона.

Бажання дарувати любов і отримувати її залишається у будь-якому віці

Програма була ініційована директором служби охорони здоров'я притулку Ребеккою Гамільтон, яка опікувалася котами і вільний час. Вона пояснила, що догляд за тваринами приносив їй багато радості і щастя, якими вона просто повинна була поділитися із людьми похилого віку.

Ініціатива виявилася успішною і загальний стан як кошенят, так і літніх людей покращився. За час експерименту кошенята встигли вирости у два рази, а у пацієнтів простежувалося покращення пам'яті.

За час експерименту кошенята встигли вирости у два рази, а у пацієнтів простежувалося покращення пам'яті

"Кошенята дали нам можливість плекати людяність, яка є у кожного із наших мешканців", – пояснила Мерсер.

Соціалізація, тепло та радість, вдячність тваринки – це лише вершина того, що можна відчути від годування кошеняти з пляшечки.

Реклама:

 Кошенята дали нам можливість плекати людяність, яка є у кожного

Піклування про новонароджених кошенят допомагає людям із деменцією та хворобою Альцгеймера

Ініціатива виявилася успішною і загальний стан як кошенят, так і літніх людей покращився

 Реклама: