Бабуся з Черкас "втекла" від інсульту за допомогою в’язання

— 30 березня 2017, 11:41

"Ще не вигадано такого закону, згідно якого, люди, котрі вийшли на пенсію, повинні ставати нікому непотрібними і згорбленими, злягти в ліжко й якнайшвидше померти", – сказала колись співачка Шер.

Саме тому нас завжди надихають своїм прикладом ті пенсіонери, котрі не старіють душею, а приймають фізичні і непідвладні зміни тіла з гумором та легкістю, як довгоочікувану можливість присвятити себе самому собі, спокійно займатися улюбленими справами, як період найвищої мудрості й свободи.

Вони надають перевагу любові до життя, до себе, замість жити в світі образ і страждань.

[L]80-річна черкащанка Лідія Григорівна пережила смерть чоловіка та інсульт, однак знайшла в собі сили радіти.

Хвороба наздогнала її 5 років тому, змусила її пересуватися з ціпком, створила незручності при ходьбі, відібрала можливість вишивати.

Щоб повернути до звичайного стану ослаблену після паралічу руку, бабуся почала активно в'язати – довгу спицю тримати зручніше.

80-річна черкащанка Лідія Григорівна пережила смерть чоловіка та інсульт, однак знайшла в собі сили радіти життю

Кофтину для сусідки, капелюшок для маленької дівчинки, обов’язково щось особливе для онуків, а іноді вдається дещо продати за символічні гроші. Буває й так, що гість отримує подарунок із колекції Лідії Григорівни.

Щоб повернути до звичайного стану ослаблену після паралічу руку, бабуся почала активно в'язати – довгу спицю тримати зручніше

За день вона може звязати дві пари рукавичок та капелюшки. Якщо не відволікається на прогулянки, спілкування, то все інше від декількох днів до тижня.

Особливо вона полюбляє в’язати не на замовлення, коли доводиться навмисне стримувати свою фантазію чи підлаштовувати весь процес творчості під задум замовника, а коли її готова річ та людина співпадають одне з одним з першого погляду або з першої примірки.

Адже будь-який виріб Лідії Григорівни має свою індивідуальність, наприклад, за кольором чи візерунком.

За день вона може звязати дві пари рукавичок та капелюшки
Особливо вона полюбляє в’язати не на замовлення, коли доводиться навмисне стримувати свою фантазію
Будь-який виріб Лідії Григорівни має свою індивідуальність, наприклад, за кольором чи візерунком
Хвороба наздогнала її 5 років тому, змусила її пересуватися з ціпком, створила незручності при ходьбі
"Ще не вигадано такого закону, згідно якого, люди, котрі вийшли на пенсію, повинні ставати нікому непотрібними", – сказала колись співачка Шер

Ірина Сухомлинова, спеціально для "УП.Життя"

Реклама:

Головне сьогодні