В інклюзивних класах запровадять програми проти булінгу – Гриневич
Включення вразливих категорій дітей у звичайний освітній процес має супроводжуватися створенням антибулінгових програм.
Включення вразливих категорій дітей у звичайний освітній процес має супроводжуватися створенням антибулінгових програм. Фото RadaRani/Depositphotos |
Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич під час презентації проекту голови Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Джованна Барберіс, повідомляє МОН.
ЮНІСЕФ спільно з українським Урядом займаються втіленням Програми діяльності на 2018-2020 роки для скорочення нерівності та втілення прав усіх дітей в Україні.
[L]"Насамперед йдеться про підтримку дітей із особливими потребами, дітей, які ростуть без батьків, дітей та молоді, що стали вимушеними переселенцями, дітей з бідних сімей та сільської місцевості. Рівний доступ до якісної освіти для кожної української дитини – наш пріоритет, і ми раді, що саме ви є нашими партнерами на цьому шляху", – зазначила Гриневич.
Міністр розповіла, що МОН парцює над створенням антибулінгових програм.
"Часто школярі не готові до включення не схожих на них дітей, саме тому створення превентивних програм є дуже важливим", – додала Гриневич.
За її словами, МОН підтримує проект Програми діяльності між ЮНІСЕФ та Урядом України на 2018-2020 роки та готове співпрацювати у розробці покрокового плану її впровадження.