Журналісти сплутали 63-річну викладачку з "модною іконою" і змінили її життя

— 9 травня 2017, 10:00

Коли професор Університету Фордхем Лін Слейтер призначала зустріч у Лінкольн-центрі в Нью-Йорку під час Тижня моди, вона й гадки не мала, що її життя зміниться назавжди.

Саме коли вона йшла до центру її оточили іноземні журналісти і почали фотографувати, пише Вoredpanda.

Вони прийняли пані Слейтер за "ікону моди", які завжди приваблюють натовпи глядачів.

Коли Лін Слейтер призначала зустріч у Лінкольн-центрі в Нью-Йорку під час Тижня моди, вона й гадки не мала, що її життя зміниться назавжди

[L]Це був вирішальний момент, який перетворив Лін на зірку і зробив її блог популярним – сторінка Слейтер в Instagram вже має більше 132 тисяч послідовників.

У свої 63 років жінка, звичайно, не стала типовою моделлю від кутюр, але підписала контракт із провідним лондонським модельним агентством Elite та працювала з такими брендами як Мango і Uniqlo.

Іноземні журналісти прийняли пані Слейтер за "ікону моди", які завжди приваблюють натовпи глядачів

Вона засуджує вікову дискримінацію за ознакою, як в індустрії моди, так і в повсякденному житті. Лін вважає, що поняття "вдягнена для свого віку" – абсурдне.

"Я думаю, якщо вам комфортно в тому, що ви носите, – незалежно від того, скільки вам років, – ви будете виглядати абсолютно нормально", – каже вона.

Жінка підписала контракт із провідним лондонським модельним агентством Elite
Лін працювала з такими брендами як Мango і Uniqlo
Вона засуджує вікову дискримінацію за ознакою, як в індустрії моди, так і в повсякденному житті
Лін вважає, що поняття "вдягнена для свого віку" – абсурдне
"Я думаю, якщо вам комфортно в тому, що ви носите, – незалежно від того, скільки вам років, – ви будете виглядати абсолютно нормально", – каже вона
Реклама:

Головне сьогодні