Голос війни: ветеранів АТО запрошують навчитися писати про свій досвід

354
2 червня 2017

Учасників бойових дій та ветеранів військової служби АТО, які мають бажання писати й готові ділитися своїми історіями, запрошують взяти участь у соціальному проекті "Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО".

Учасників бойових дій та ветеранів військової служби АТО запрошують взяти участь у соціальному проекті "Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО". Фото belchonock/Depositphotos

Тренерами і менторами 2-місячної літньої школи у місті Києві стануть 10 письменників та журналістів.

Організатори проекту прагнуть навчити ветеранів писати просто; надавати літературну чи репортажну форму своїм спогадам, враженням, думкам; працювати з текстами онлайн, у соціальних мережах, майбутньому блозі чи колонці.

Школа передбачає 10 одноденних літературних студій-воркшопів від письменників, тренерів писемної майстерності за участі військових журналістів та письменників-ветеранів, які мають успішний досвід видання власних матеріалів.

Студії відбуватимуться з періодичністю раз на тиждень протягом 17 червня – 5 серпня 2017 року.

До участі в семінарах буде запрошено групу із 30 осіб, які брали участь у бойових діях, були дотичні до воєнних подій, і прагнуть розповісти про цей досвід іншим.

Найкращі тексти, що будуть написані під час занять, будуть розміщені на блозі  проекту та в провідних українських медіа.  

З них більше 15 творів будуть обрані для публікації книги у партнерстві з одним із українських видавництв.

Участь у проекті безкоштовна. Щоб долучитися, потрібно заповнити онлайн-анкету до 5 червня.

Результати відбору будуть оголошені після 8 червня.

Проект реалізується ГО "Інтерньюз-Україна" та Міжнародною організацією "Internews" за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади та Міжнародного фонду "Відродження".powered by lun.ua