Довів, що може: Чоловік з аутизмом 28 років працював двірником і пішов на пенсію

— 4 липня 2017, 17:29

Ніхто не вірив, що 54-річний валлієць із аутизмом на ім'я Шон Кондон зможе пропрацювати хоч один місяць, а він пішов на пенсію із посади двірника через 28 років після початку роботи.

Чоловік з аутизмом 28 років працював двірником і пішов на пенсію. Фото southwalesargus.co.uk

Чоловік розповів, що сумуватиме за колегами та своєю справою, повідомляє The Independent.

Вільний час він планує присвятити своїй мамі.

[L]Дафна Кондон, мама Шона, почала активно звертатися у ЗМІ, щоб розповісти істоію свого сина ще у 1991 році, коли він три роки працював прибиральником.

Так жінка намагалася привернути увагу громадськості до проблеми працевлаштування людей із аутизмом та важливості роботи для них.

Тепер, коли Шон довів усім, що люди із розладами розвитку нервової системи все-таки можуть працювати, Дафна сподівається, що історія її сина ще раз нагадає про важливість проблеми.

Фото southwalesargus.co.uk

"Шон такий самий, як усі ми. Єдина відмінність – у нього аутизм. Йому пощастило отримати роботу, а багатьом так не щастить саме через те, що вони не вірять у себе. Я сподіваюся, його доля допоможе подолати людські упередження, – розповіла Дафна.

Працедавці повинні давати людям із розладами шанс навчитися. Тільки тоді вони, як Шон, зможуть довести, що здатні зробити дуже багато".

Фото southwalesargus.co.uk

Колеги розповіли, що також сумуватимуть за Шоном, оскільки їм здавалося, що він любить свою роботу понад усе.

Реклама:

Головне сьогодні