Діти замість квітів: Батьків просять не купувати букети 1 вересня, а допомогти хворим

— 29 серпня 2017, 17:35

Благодійники просять батьків не витрачатися на букети квітів вчителям 1 вересня, а перерахувати гроші онкохворим дітям.

Акцію "Благодійність замість квітів" започаткував благодійний фонд "Таблеточки".

Традиційно організатори запрошують долучитися до неї усіх батьків школярів і дошкільнят, а також школи, дитячі садки, вчителів та вихователів.

"Щорічно 1 вересня батьки витрачають більше мільйона гривень на квіти вчителям і вихователям. Цих квітів багато, вони залишаються в класах, відрах, в'януть і не приносять користі. Щорічно тисячі дітей в Україні не йдуть до школи через важкі хвороби. Серед цих дітей і наш підопічні. Ми хочемо, щоб діти одужали і скоріше повернулися до садочків та шкіл. Ми хочемо, щоб квіти приносили радість та користь", – розповідають організатори.

[L]Щоб долучитися до акції, батькам школярів та дошкільників замість придбання квітів на День знань потрібно передати ці кошти на лікування онкохворих дітей #наТаблеточки, а вчителю або вихователю дитячого садка подарувати спеціальний сертифікат про благодійну допомогу.

"Ми також пропонуємо вчителям шкіл та вихователям дитячих садків відмовитись від звичних квіткових подарунків та повідомити про це своїх учнів та їхніх батьків на своїй сторінці у соціальній мережі, на шкільному стенді або на сайті школи", – додають ініціатори акції.

У 2016 році ця акція принесла підопічним фонду "Таблеточки" 285 тисяч гривень допомоги.

Реклама:

Головне сьогодні