Instagram дня: Чоловік розворушив мережу дописом про "хвилясте тіло" дружини

— 7 серпня 2017, 18:16

Світлина Роббі Тріппа, на якій він обіймає дружину в купальнику, випромінює ознаки сімейного щастя та абсолютної ідилії.

|| I love this woman and her curvy body. As a teenager, I was often teased by my friends for my attraction to girls on the thicker side, ones who were shorter and curvier, girls that the average (basic) bro might refer to as "chubby" or even "fat." Then, as I became a man and started to educate myself on issues such as feminism and how the media marginalizes women by portraying a very narrow and very specific standard of beauty (thin, tall, lean) I realized how many men have bought into that lie. For me, there is nothing sexier than this woman right here: thick thighs, big booty, cute little side roll, etc. Her shape and size won't be the one featured on the cover of Cosmopolitan but it's the one featured in my life and in my heart. There's nothing sexier to me than a woman who is both curvy and confident; this gorgeous girl I married fills out every inch of her jeans and is still the most beautiful one in the room. Guys, rethink what society has told you that you should desire. A real woman is not a porn star or a bikini mannequin or a movie character. She's real. She has beautiful stretch marks on her hips and cute little dimples on her booty. Girls, don't ever fool yourself by thinking you have to fit a certain mold to be loved and appreciated. There is a guy out there who is going to celebrate you for exactly who you are, someone who will love you like I love my Sarah. || photo cred: @kaileehjudd

A post shared by ROBBIE TRIPP™ (@tripp) on Jul 30, 2017 at 6:10pm PDT

Роббі відомий за своїми промовами на TEDx, матеріалами у виданні HuffPost та книгою "Create Rebellion", а ще – популярними дописами в Instagram.

Більшість постів стосуються його життя із коханою. Тіло дружини він називає "хвилястим" (апетитним) через неідеально гладку шкіру на стегнах та відсутність плаского живота.

"Я люблю цю жінку та її апетитне тіло. Будучи підлітком, я думав, що приваблива дівчина – струнка, а ті, які були нижчими та округлішими, сприймалися мною як "товсті". Ставши дорослішим, я почав помічати, як медіа маргіналізують жінок, зображуючи їх лише відповідно до певних стандартів краси (висока, худа). Тоді я зрозумів, як багато чоловіків ведуться на цю брехню", – написав Роббі.

A post shared by ROBBIE TRIPP™ (@tripp) on Jul 22, 2017 at 6:12pm PDT

"Особисто для мене немає нікого сексуальнішого, ніж жінка поряд зі мною. Широкі стегна, пишні сідниці, приємна на дотик форма талії. Вона навряд чи з'явиться на обкладинці "Cosmopolitan", однак назавжди запала у моє серце".

A post shared by ROBBIE TRIPP™ (@tripp) on Jul 4, 2017 at 12:28pm PDT

"Для мене немає нікого сексуальнішого, ніж жінка із апетитним тілом та впевненістю в собі. Ця неймовірна людина, з якою я одружений, заповнює кожен міліметр джинсів, які одягає, але все одно вона найгарніша для мене".

A post shared by ROBBIE TRIPP™ (@tripp) on Apr 15, 2017 at 12:37pm PDT

"Чоловіки, задумайтеся про те, що вам нав'язало суспільство як задоволення і цінність. Справжня жінка – не порнозірка у бікіні чи акторка з екрану. Вона – справжня. У неї можуть бути милі розтяжки та ямки від целюліту на сідницях. Дівчата, не мучтеся обдумуванням того, як відповідати стандартам, щоб вас любили і приймали. Є чоловік, який буде щасливим та полюбить вас такою, якою ви є. Так само, як я люблю Сару".

Допис Роббі Тріппа викликав суперечки – чи має взагалі чоловік, який дійсно кохає свою дружину та приймає її такою, якою вона є, аж так сильно акцентувати на тому, що в неї нестандартне тіло.

Користувачів занепокоїла фраза про те, що Сара не зможе опинитися на обкладинці глянцю, адже зараз дуже багато жіночих видань намагаються показувати різні варіанти жіночої краси.

Але більше соцмережі відреагували на слова про джинси, мовляв, "навіть попри те, що у моєї дружини великий розмір, я її люблю".

Користувачі почали викладати світлини тварин та мультиплікаційних персонажів із "неідеальними тілами" та фразою Роббі про любов до жінки з апетитними формами.

Реклама:

Головне сьогодні