Українець врятував від акули 20-річну дівчину з Австрії

18760
8 серпня 2017

52-річний підприємець з Ужгорода Михайло Волошин витягнув з моря на собі поранену дівчину, доки акула плавала навколо них.

Реклама:
52-річний підприємець з Ужгорода Михайло Волошин витягнув з моря на собі поранену акулою дівчину. Фото turprofi.com.ua

Порятунком 20-річної австрійки відзначився перший день відпочинку Михайла та його дружини у Марса-ель-Алам, йдеться на порталі "Турпрофі".

Подружжя прилетіло в Египет 5 серпня, відразу взяли відеокамеру і пішли разом з дружиною знімати риб.

Вони пірнали з пірсу і милувалися коралами. Неподалік від них плавала група туристів з Австрії, в тому числі 20-річна дівчина, яка поводилася неприродньо.

До місця, де плавали відпочивальники, зазвичай припливали дельфіни, яких акули уникають.

Проте цього разу там з'явилася акула, чим саме дівчина привернула її увагу, ніхто так і не зрозумів. Вона могла годувати рибок або спровокувати хижака якимсь іншим способом.

Акула швидко підплила і вкусила дівчину у ліву частину живота.  

Реклама:
Акула швидко підплила і вкусила дівчину у ліву частину живота. Фото iLexx/Depositphotos

20-річна австрійка почала кричати, Михайло підплив, поранена вхопилася за нього. Чоловік витягнув дівчину, доки акула все ще не відпливала.

Більше ніхто від акули не постраждав. Вже на суші дружина Михайла, яка пливла за ним, від пережитого стресу втратила свідомість.

Поранену дівчину, за даними персоналу готелю, відвезли в госпіталь Хургади.

У готелі міста Марса-ель-Алам також відпочивав Юрій Білецький, начальник частини пожежно-рятувальних робіт на водних об’єктах, працює в Київському гарнізоні 8 років.

Доки Михайло витягував дівчину із моря, Юрій організував евакуацію людей, які досі лишалися у небезпеці у воді, повідомляє Головне управління ДСНС України в м.Києві.

Чоловік оперативно оцінивши обстановку зрозумів, що місцеві рятувальники не застосовують жодних дій, тому Юрій скористався можливістю евакуації людей за допомогою рятувальних човнів.Реклама: