Тим, хто не може знайти взуття в пору, лікар радить "метод Попелюшки"

— 2 лютого 2018, 15:37

Буває ж так, що одна пара взуття потрібного розміру пасує дуже добре, а інша – тисне у пальця і п’яти натирає.

Фото belchonock/Depositphotos

Люди зазвичай забувають про те, що ступні – не менш індивідуальні, ніж інші частини тіла, йдеться у матеріалі на The Daily Mail.

Наприклад, взуття із гострим носом буде зручнішим для людей, у яких другий палець на нозі довший за великий, а жінкам із плоскостопістю краще взувати черевики на підборах.

Усі поради підсумувала лікарка-педіатр Емма Суппл у "методі Попелюшки", тобто підказках, на який тип взуття звертати увагу відповідно до форми своєї стопи.

Людям, у яких великий палець на нозі більший, ніж другий, Суппл радить взувати зручні та не завужені черевики, жінкам – на широкому невисокому підборі.

Фото dailymail.co.uk

В цілому, коли великий палець більший, за другий – це вважається нормою, тож у людей із таким типом стопи взагалі не має виникати проблем із взуттям.

Якщо у вас випинається кісточка біля великого пальця – обирайте більш широке взуття, радить лікарка. Це успадкована проблема, що може проявитися як у ранньому віці, так і після 20 років.

Фото dailymail.co.uk

Подіатри також можуть порадити зменшити розмір кісточки хірургічно, а Суппл пропонує не купувати черевиків, які тиснутимуть на це болюче місце, а надати перевагу танцювальному фасону із вікритим або негострим носком.

Якщо великий палець занадтно великий і погано згинається – Суппл заохочує запастися взуттям зі шнурівками, оскільки вони допоможуть відрегулювати потрібну ширину. У таких випадках варто більше уваги надавати шкіряним парам.

Фото dailymail.co.uk

Короткі пальці? Або "ніжки Хоббіта", як їх називає лікарка – можуть спокусити особливо жінок до того,аби купити черевики меншого розміру. Однак фахівчиня застерігає – краще цього не робити.

Проте і у відборах Суппл радить не відмовляти собі, пропонуючи як приклад "човники" бежевого кольору, які візуально роблять ногу витонченішою.

Фото dailymail.co.uk

Одна людина із п’ятьох має другий палець довший за великий, тож для такої стопи подіатр пропонує обирати взуття із завуженою передньою частиною.

Фото dailymail.co.uk

Дуже вузькі ступні почуватимуться комфортно у взутті, ширину якого можна регулювати, знову ж таки, шнурівками, ремінцем чи іншими аксесуарами.

Фото dailymail.co.uk

Оскільки люди з вузькою стопою часто побоюються купити взуття, а потім згубити його просто на вулиці, Суппл радить дуже уважно поставитися саме до розміру.

Фото dailymail.co.uk

Для ступнів із високим підйомом пасуватиме взуття на платформі або пласкій підошві, а власникам пласкої стопи – невисокий підбор, який не викривлюватиме стопу.

Фото dailymail.co.uk

Реклама:

Головне сьогодні