Навіщо створили і як працює у Києві агентство моделей за 50 років. ФОТО

2549
6 лютого 2018

У Києві почало роботу перше в Україні агентство моделей старших 50 років.

Моделі агентства. Фото happyold.com.ua

Новий проект започаткував благодійний фонд "Життєлюб", який вже кілька років активно працює з людьми похилого віку, організовуючи їхнє дозвілля.

Cпівзасновниця фонду "Життєлюб" Тіна Михайловська розповідає, що ідея появи проекту була зовсім на поверхні.

Реклама:
Моделі агентства. Фото happyold.com.ua

"До нас часто звертаються рекламні та продакшн-компанії в пошуках героїв. Ми просто вирішили оформити це в окремий проект, який буде шукати нові цікаві обличчя і розширювати нашу базу, – говорить Тіна.

Для нас це не розвага, а скоріше ще одна можливість просування ідеї актуальності третього віку в країні. Не важливо, скільки тобі років. Ти можеш бути ким завгодно, незалежно від віку".

Моделі агентства. Фото happyold.com.ua

Піарниця фонду, Анна Давиденко розповіла "Українській правді. Життя", що в агентстві уже є близько 10 постійних моделей, а останнім часом почали надходити заявки від людей, які б хотіли, аби їхні бабусі і дідусі також взяли участь у фотосесіях.

"Складність для дорослих моделей є хіба у тому, що зйомки можуть затягуватися на тривалий час, якщо наприклад, це фотосесія для реклами. Як будь-яким дорослим людям, їм буває трохи складніше, ніж молоді, – пояснює Анна.

Вони зазвичай ніколи цього не показують. Наші моделі – суперактивні, їм дуже подобається спілкуватися, розповідати історії про себе. Для них це у першу чергу можливість спілкуватися з людьми, а не робота, скажімо".

Моделі "Життєлюб" вже знялися в рекламному ролику української дизайнерки Ельвіри Гасанової, співпрацювали з Helen Marlen, Gara, Musthave і "Компоті Бум".

Реклама:
Моделі агентства. Фото happyold.com.ua

"Під час зйомок для "Компоті Бум" з нашими моделями працювала дизайнерка Леся Патока. Спершу нам здавалося, що наші чудові бабусі ніколи не погодяться одягнути купальник. Але коли ці образи принесли, вони дали згоду протягом перших 2 секунд, – розповідає Анна.

У цьому віці у людей уже немає жодних обмежень, упереджень стосовно себе, власної зовнішності й фігури. Вони вже люблять себе дійсно такими, якими вони є, тому готові на будь-які експерименти. Їм це цікаво".

Моделі агентства. Фото happyold.com.ua

Найстаршій моделі агентства – 82 роки, її звати Любов.

"Фонд "Життєлюб" починався із танцювального клубу для людей старшого віку. Любочка входить до нього. У танцювальному клубі ми й познайомилися. Якось для зйомки потрібна була доросла жінка, от ми її і попросили. До речі, вона знімалася для колекції Андре Тана ще у 2005 році, а також у кліпі Наталії Могилевської "Лимоновый фонарь", – пригадує Анна.

Зараз у фонді хочуть сформувати базу моделей старшого віку, пояснюючи, що для фешн-зйомок потрібні певні типажі за зростом, там більш суворі правила.

Моделі агентства. Фото happyold.com.ua

Але до організації часто звертаються кастинг-директори і рекламні агентства, яким потрібні просто приємні люди старшого віку для реклами.

За перші зйомки моделі агентства отримували 600-2000 грн. Усі агентські збори спрямовують на діяльність фонду "Життєлюб".

Надіслати заявки в модельне агентство може кожен охочий на Facebook або пошту happyoldmodels@gmail.com.Реклама: