Премії і таксі за батьківські внески. У Жовтих Водах перевіряють роботу гімназії

1257
7 лютого 2018

А ви знаєте, куди і на що ідуть ваші батьківські внески у школі чи садочку дитини? Може, на таксі?

У Жовтоводській гуманітарній гімназії імені Лесі Українки батьківські внески використовуються на матеріальну допомогу працівникам гімназії, винагороду за понаднормову роботу вчителям або працівникам закладу, роботу у літньому таборі, підготовку документів до нового навчального року.

Фото: golos-narodu.com.ua

Про це розповіла голова спеціальної тимчасової комісії, яка перевіряє використання батьківських внесків у навчальних закладах міста, Наталя Зінченко.

Реклама:

Навіть казначей гімназії, який одночасно є працівником цього закладу, отримує винагороду за збір благодійних батьківських внесків, – сказала Зінченко.

Розміри виплат коливаються від 150 до 1000 гривень за один раз.

За її словами, "значна частина коштів" використовується на транспортні витрати та відрядження працівників гімназії.

–  Коли кошти витрачають на таксі батьківські, вопше питання. Яке таксі? Куда? Це буде окрема нарада з цього питання, – обурювався міський голова.

"Українській правді. Життя" вдалося поспілкуватися з директором гімназії Віктором Ткаченком.

Реклама:

За його словами, усі витрати коштів були узгоджені з батьківським комітетом за погодженням з директором.

– Наприклад, таксі використовували для перевезення будматеріалів: цемент, фарба, вогнегасники. Таксі ми використовуємо, бо він дитячої поліклініки ми далеко. І коли медсестра чи зауч звертаються, що треба дитину відправляти до медзакладу або додому, то телефонуємо батькам і вирішуємо, – розповів Ткаченко.

Він підтвердив список витрат, озвучений Зінченко.

Щодо казначея керівник школи розповів, що батьківський комітет сам наполягав на збільшенні виплати цій людині, щоб вона уважніше рахувала гроші і щоб не було ніяких пропаж.

Підтвердив директор і те, що з батьківських внесків оплачувались транспортні витрати працівників гімназії.

– Так, обласна олімпіада наприклад. Міський відділ пише наказ, що викликали дітей на олімпіаду і ми кажемо, на які кошти. Вчителі гімназії є членами обласного журі. Вони їдуть за власні кошти, а батьківський комітет вирішив оплатити їм дорогу, – додав директор.Реклама: