Британський журналіст вперше зробив чоловічий макіяж. Спойлер: йому сподобалося
Tom Ford і Chanel запустили лінію чоловічої косметики, а грим став нормою чи не у всіх телешоу. Та чи справді косметика підходить усім і робить усіх людей красивішими?
Журналіст видання The Guardian Сем Волфсон – лисуватий чолов’яга з бородою – вирішив на собі перевірити, як воно – бути нафарбованим.
Далі – його пряма мова.
* * *
Дивлюся на чоловіка в дзеркалі. І, правду кажучи, виглядає він просто чудово. Так, як мені здається, я виглядаю, коли у мене хороший день і чудовий настрій. На щоках легкий рум’янець. Очі яскраві. Брови охайні.
Чому я такий красунчик? Бо візажист 40 хвилин працював над моїм обличчям.
Спершу вона наче наклала на нього голлівудський фільтр. Майстриня пояснила, що це просто бустер для вирівнювання кольору обличчя, універсальний праймер і супер-сяючий хайлайтер.
Фото The Guardian |
Я б сказав, це більше схоже на глянцеву штукатурку, яка чудово зарівняла мою шкіру.
Потім вона капнула на лице щось схоже на зелену зубну пасту. Я перелякався – ти хочеш щоб я виглядав, як болотна відьма? А, вона всього лише позбавляється подразнень на шкірі. Хто ж знав…
[L]Очевидно, це знають жінки. За останнє століття навіть фемінізм не скоротив використання жінками косметики. Тоді як чоловіки залишалися природніми, лише час від часу користуючись зволожуючим кремом та сподіваючись на краще.
Ситуація може змінитися, адже бренди Chanel та Tom Ford запускають чоловічі косметичні лінії. Саме тому я й попросив зробити мені макіяж. Мої фото "до" говорять самі про себе. Я молодий, але шкіра під бородою дуже суха, на вилицях червоні плями, очі занадто глибоко посаджені, а шкіра біля носа лущиться.
Мій новий "природній" вигляд з’явився завдяки 11-ти різним засобам. Спочатку лосьйон, зволожуючі засоби, спрей для обличчя. Нічого особливого, на мою думку. Просто догляд за шкірою. В моїй ванній купа таких дурниць.
Далі на моє обличчя наклали основу для макіяжу; засіб, який вирівнює колір шкіри, пудру, два різних тональних креми, закріплювач для макіяжу, скористалися щіточкою для брів та блиском для губ.
Щиро вірю, що майстриня, яка робить макіяж для зірок, заслуговує довіри, але думав, що буду виглядати як якась розмальована актриса.
Я помилявся.
Фото The Guardian |
Коли вона завершила роботу, я глянув в дзеркало і почувався як дитина, яка щойно зрозуміла секрет складного фокусу. Я порозглядав себе і попросив зробити макіяж більш яскравим – додати тіні для очей і зробити контуринг.
Пізніше, коли зустрівся зі своїми друзями, перш, ніж привітатися, вони вигукували – о, ти нафарбований!
Все більше і більше чоловіків вважають макіяж нормою. В асортименті чоловічої косметики вже є тональний крем, матова основа під макіяж, бальзам для губ, олівець для брів та інші засоби. Все це для того, аби можна було зробити макіяж власноруч.
Я зацікавився.
Врешті скажу – мене могла б зупинити соціально обумовлена маскулінність. Але ж я вже ходжу до перукарів, які стрижуть мою бороду, підрівнюють брови, масажують руки. Тож якщо раптом майстер запропонував би мені ще й трохи вирівняти колір обличчя і зробити шкіру більш сяючою – я б, мабуть, не відмовився.