Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків "Я досліджую цей світ"®

— 2 червня 2023, 13:30

До 15 червня надсилайте малюнки ваших дітей 4–10 років у межах творчого конкурсу щодо протидії туберкульозу та отримайте подарунки.

Вчіться разом зі своєю дитиною піклуватися про здоров’я та беріть участь у всеукраїнському конкурсі малюнків "Я досліджую цей світ".

Основне завдання — творчо зобразити бачення турботи, свого здоров’я та захисту близьких за мотивами мультфільму "Стань дослідником". У ньому діти дізнаються більше про туберкульоз, зміцнення імунітету та правила здорового життя. Подивіться разом із дитиною всі серії перед тим, як малювати:

Переможці конкурсу отримають набори для малювання.

До участі приймаємо малюнки від дітей 4–10 років. Надсилайте їх на адресу [email protected] до 15 червня 2023 р. включно. У темі листа вкажіть прізвище, ім’я автора/-ки та назву малюнка.

У самому листі також вкажіть вік дитини, область і місто проживання, номер телефону одного з батьків. Якісне фото чи скан малюнка надішліть вкладеним файлом (не в тілі повідомлення).

Конкурсна комісія оцінюватиме:

  1. творчий задум автора/-ки;
  2. ілюстрацію теми турботи;
  3. оригінальність;
  4. емоційність роботи.

Організатори оголосять імена переможців конкурсу 20 червня на Facebook-сторінці ГО "Інтерньюз-Україна" та окремим листом на електронні адреси учасників.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до координаторки проєкту Лілії Степченко [email protected].

Проєкт реалізовано Партнерством "Зупинимо туберкульоз. Україна", секретаріатом якого є ВБО "Конвіктус Україна". Проєкт реалізовано завдяки щирій підтримці американського народу, наданій Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) шляхом фінансування проєкту "Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні". Проєкт є відповідальністю авторів та не обов'язково відображає погляди USAID чи уряду Сполучених Штатів Америки.

Головне сьогодні