Світова сенсація: штучний інтелект здійснює революцію у світі енергетиків®

— 4 липня 2023, 15:15

Компанія HELL ENERGY представила перший в історії енергетичний напій, повністю створений ШІ. Дизайн, рецептура, дегустація й ретельний аналіз смакових характеристик, інтелектуальне прогнозування,маркетингові рішення — удосконалені системи ШІ (штучного інтелекту) детально пропрацювали кожен елемент.

ШІ використовує великі масиви інформації та знань, доступні в Інтернеті. Він може обробляти й знаходити зв’язки на швидкості, майже недосяжній для людини. Крім того, ШІ має вичерпні знання про енергетики, включно з інгредієнтами, результатами збуту, дослідженням впливу на здоров’я, рекомендаціями й відгуками клієнтів.

А ще він уміє майстерно застосовувати останні тенденції та інформацію для проведення аналізу.

Коли компанія HELL ENERGY поставила ШІ завдання розробити новий енергетичний напій на власний розсуд, машина обробила багато різної інформації та видала рецепт, який назвала ідеальним.

ШІ не лише взяв до уваги очікування споживачів від енергетика, але й досяг поставленої мети в створенні досконалого напою з особливим смаком.

ШІ визнав власний рецепт ідеальним: він додав до енергетичного напою більше вітамінів, амінокислот та екстрактів трав, водночас дотримуючись законодавства у сфері харчових технологій, зокрема оптимізував рекомендації Європейської агенції безпеки харчової продукції (EFSA) і вклався в обмеження рекомендованої денної норми.

ШІ зупинився на 3 основних варіантах смаків та оцифрував їх за допомогою технології однієї з нью-йоркських компаній.

Після дегустації (саме так — дегустації, а не хімічного аналізу) усіх 3 напоїв та порівняння корпусу даних і статистики ШІ, скориставшись методом інтелектуального прогнозування, обрав смакового переможця.

Така історія справді унікального й освіжального напою зі смаком "Тутті-фрутті" та "Ягідний вибух".

Вперше у світі розробки продукту в секторі енергетичних напоїв ознаменувало прорив у галузі технологій.

З метою захисту рецепт зберігають у таємниці за рекомендацією ШІ. Файл з рецептурою розміщено на одному з комп’ютерів на угорській фабриці компанії HELL ENERGY, оснащеному додатковими елементами захисту.

Інтер’єр кімнати, у якій установлено пристрій, також розробив штучний інтелект. Однак, усвідомлюючи потребу в резервному копіюванні, компанія розмістила примірник рецепта в сховищі одного зі швейцарських банків.

Розуміючи масштаб роботи, неважко припустити, що дизайн нового енергетика також розробив ШІ. Зовнішній вигляд банки напою виконано в молодіжному стилі легкої безтурботності. ШІ взяв за основу брендові кольори компанії HELL ENERGY, додавши власні цифрові елементи дизайну.

Оскільки новий напій під назвою HELL A.I. було створено в результаті унікального процесу, працівники компанії вирішили провести випробування енергетика за стандартних умов. Після ретельного контролю якості та сліпої дегустації неймовірні можливості ШІ було підтверджено!

ШІ відкриває шалені перспективи у сфері розробки продукції в харчовій галузі. Маючи величезні можливості, машина може швидко виконувати сортування й аналіз масивів вебданих за кілька хвилин чи навіть секунд, що скорочує цикл розробки товару з 1 або 2 років (пів року в найкращому випадку) до 1 місяця.

Цей процес є результатом спільних зусиль кількох систем ШІ з власною предметною спеціалізацією в роботі над одним завданням. У світі існує вже більше сотні систем ШІ, й об’єднавши їх, можна вивести інновації на новий рівень.

Новий товар, що виготовляється на одному з найпрогресивніших заводів з виробництва напоїв у Європі, продаватимуть у більш ніж 60 країнах. Продаж, зокрема, і в Україні стартує влітку 2023 року.

Енергетики не рекомендується вживати вагітним, підліткам, дітям і літнім людям. Крім того, людям, страждаючим від гіпертонії, глаукоми, чутливості до кофеїну, розладів сну і серцево-судинних захворювань теж не рекомендується їх вживати.

Головне сьогодні