Білл Гейтс пішов у відставку, щоб роздавати гроші

— 1 липня 2008, 10:52

Головними у Microsoft відтепер стануть кілька топ-менеджерів, на чолі із університетським товаришем Гейтса - Стівом Балмером. Сам комп'ютерний магнат буде їх лише консультувати, але збереже за собою посаду голови ради директорів.

Цікаво, що коли 33 роки тому Гейтс засновував свою компанію, у Microsoft існувало правило: підлеглий не має працювати на начальника, який пише програми гірше, ніж вони. Але лише через 5 років, зазначає видання The Economist, Гейтс проігнорував це правило. Він взяв на роботу бізнес-менеджера Стіва Балмера, який розпочинав свою кар'єру в компанії Procter & Gamble

[L]Тепер же свої мільярди доларів Гейтс тепер планує витрачати на благодійність.

Мicrosoft він започаткував у 75 році минулого століття. Маленька компанія з продажу програмного забезпечення стала акулою у комп'ютерному бізнесі. Із річними оборотом у 45 мільярдів доларів. Зараз Гейтс у рейтингу найбагатших світу третій.

"Я не йду на пенсію. Просто на цьому етапі життя вже час визначитися зі своїми пріоритетами. Для мене однаково важливі і Microsoft і Фонд допомоги. Хочу займатися благодійністю, буду роздавати гроші," - каже Гейтс, слова якого цитує "Новий канал".

Реклама:

Головне сьогодні