Сьогодні – останній день зовнішнього тестування

— 4 липня 2008, 10:55

Для цього вже створено 65 пунктів тестування, повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання. До участі у тестуванні з хімії, яке відбувається у першій половині дня, зареєструвалося 393 учасники. Вчетверо більше людей - 1173 - виявили бажання складати основи правознавства.

Сьогодні ж до пунктів реєстрації відправляються сертифікати учасників додаткової сесії з трьох перших предметів - української мови та літератури, математики та історії України. Сертифікати з решти предметів будуть відправлені 10 липня.

[L]Нагадаємо, зовнішнє тестування у 2008 році охоплювало одинадцять предметів: українську мову та літературу, математику, історію України, всесвітню історію, хімію, географію, фізику, біологію, основи економіки, основи правознавства та зарубіжну літературу.

Випускники мали змогу писати тести українською, російською, угорською, румунською, кримськотатарською та молдовською мовами.

Вперше в історії України учасниками зовнішнього оцінювання стали всі випускники шкіл поточного та попереднього років, які мали бажання продовжувати навчання у вищих навчальних закладах.

ВІДЕО ДНЯ

Основна сесія ЗНО тривала з 22 квітня до 4 червня. За її результатами було написано, оброблено та перевірено 997 897 тестів.

Середня явка на пункти тестування склала 76 %. Для учасників, які з поважних причин не зареєструвалися або не з'явилися на основну сесію, з 26 червня до 4 липня проходила додаткова сесія зовнішнього тестування. До участі в ній зареєструвалися 6 361 випускник.

Віктор Ющенко під час зустрічі з учасниками незалежного тестування, які показали найвищий рівень знань, назвав впровадження в нашій країні зовнішнього оцінювання найуспішнішою вітчизняною реформою за часів незалежності.
Реклама:

Головне сьогодні