Прикарпаття вже готове приймати туристів

— 7 серпня 2008, 12:57

Зокрема, це стосується таких найбільш відвідуваних туристичних місць краю, як Яремчанська міська рада, Коломийський, Косівський, Надвірнянський райони, повідомляє УНІАН.

Про це сьогодні повідомили в Головному управлінні з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв`язків та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації з приводу появи інформації про неможливість забезпечення відпочинку туристам.

Більшість мостів, знищених стихією, вже відбудована, а решта фактично не впливають на зв`язок з туристичними об'єктами області.

Популярні серед туристів об'єкти культурно-історичної спадщини та музеї (музей "Писанка", "Манявський Скит", заповідник "«Давній Галич" і т.п.) теж в задовільному стані.

[L]Для поціновувачів піших гірських мандрівок доступний Чорногірський хребет, Горгани зі сторони сіл Паляниця та Бистриця; стежки в нормальному стані, зсувів немає.

У зв'язку з розмиванням дорожного полотна, між пропускним пунктом Карпатського національного природного парку і форельним господарством заборонено в'їзд автотранспорту до спортивної бази "Заросляк" (тут починається сходження на Говерлу).

Щодо транспортного сполучення з Верховинським районом, то є нормальний під'їзд до селища Верховина (тільки через Ворохту) та до с. Криворівня, далі дорога непридатна для проїзду.

Сполучення та під'їзні дороги до садиб сільського зеленого туризму в інших населених пунктах Верховинського району в неналежному стані.

Тимчасово, до відновлення залізничного полотна та мостів, припинено поїздки "Карпатським трамваєм" в Долинському районі.

Туристам, які сплавляються по р. Дністер, слід бути уважними, оскільки річка в багатьох місцях змінила русло.

За матеріалами УНІАН

Реклама:

Головне сьогодні