Хутро для олігархів. Фото

Але у вбранні знаних дизайнерів була спільна риса: розкішне хутро. На височезних шпильках моделі походжали в норках, лисицях та "дикому хутрі".

Противників вбивства тварин у залі помічено не було. Жоден помідор чи яйце не зіпсував кралям дефіле, а гостям - насолоду від перегляду.

Майже Попелюшка: модель загубила туфельку... Це та нижнє фото надане організаторами Гала Шоу NAFA
Організатори дійства проводять його вже втретє. У своєму прес-релізі вони без зайвої скромності зазначають, що "в Україні, де люблять не лише модні, але й унікальної краси речі", ці ексклюзивні хутра "приречені на успіх".
Відчуйте себе у ведмежій шкурі. Або принаймні косолапим
В той час як Європа відмовляється від виробів зі шкіри та хутра, а світові зірки вперто пропагують відмову від такого вбрання, українські модниці його не цураються. Для Тимошенко, приміром, дизайнерка Айна Гасе закінчує "шубку з каракульчі бежевого кольору і коротке болеро з норки".

А якщо українкам ще сказати, що ярличок якості представленого в Києві хутра причіпляють лише 5% виробництва м'якого золота, то вдягнути його захоче кожна. Звісно, ці "шедеври розкоші" вимірюються сумами з багатьма нулями. Благо, в Україні на них попит є.

Всі фото Дмитра Ларіна

Реклама:

Головне сьогодні