Тетяна Засуха запасається елітною ковбасою

Племінний репродуктор, агрофірма "Світанок" в селі Ковалівка Васильківського району днями припинить своє існування. Він належить відомій регіоналці Тетяні Засусі.

Порідних коней тихо нищать на бойні, яка знаходиться в 8 км від репродуктора. Спочатку забили молодняк, півторарічних та дворічних лошат. Потім - напівкровних маток, які всі були жеребі. Днями черга дійшла до чистокровних кобил.

З більш як 70 голів коней лишилось 38. Це піврічні молочні лошата, чистокровні кобили, жеребчики, старші двох років і 17-річний текінський жеребець, якого свого часу подарував Леоніду Кучмі Туркменбаші.

Кінний завод - за обсягом, все, що має більш як 60 голів маток, має право називатися заводом, - існує вже біля 5 років. Саме англійська чистокрвна порода найбільш цінується в розведенні напівкревних коней. Матки вибирался великі, порідні, привозилися з кращих заводів України та Росії...

М'ясна ціна питання - 10 гривень за кілограм, це близько 600 доларів за голову. Тоді як порідна матка коштує близько 3-5 тисяч доларів. Та попри це людям, які були готові викупити близько половини поголів'я, відмовили у продажу. Тільки після втручання преси і дзвінків з прокуратури, господиня дозволила скласти реєстр коней для продажу.

ВІДЕО ДНЯ

Начебто, репродуктор припинив своє існування не через страшні злидні, а через бажання прогресивної конярки віддати землю, на якій він стоїть, в оренду.

На забій: цього коника з агроферми Тетяни Засухи, ймовірно, теж чекає забій. Усі фото породистих коней взято з сайту агрофірми "Світанок"
Робітники "Світанку" відмовлялися виконувати розпорядженя Засухи щодо відвантаження коней. Вчора їх було звільнено і повиганяла звідтам міліція.

Станом на сьогодні люди поновлені на робочих місцях, які займатимуть протягом місяця - поки будуть продавати коней. "Життя" уважно стежить за ситуацією. За нашою інформацією, ведуться переговори про викуп усього поголів'я коней, яких саме днями мали вивезти на бойню.

"Рідній Україні - мою працю, мою мрію" - таке гасло гордо майорить на сайті пані Засухи, присвяченому агрофірмі.

"Епоха стрімкого розвитку, успіхів і високих досягнень", яка розпочалася з приходом Тетяни Володимирівни головою в колгосп імені Щорса села Ковалівка, принаймні забезпечила роботою працівників місцевої скотобойні в повному обсязі.

"Життя" спробувало взяти коментар у Тетяни Засухи. Коли ми їй зателефонували, трубку взяв помічник. І, швиденько пробурмотівши, що "вона зайнята" кинув слухавку. Всі наші наступні дзвінки Тетяна Засуха ігнорувала. Тепер слухавку взагалі ніхто не брав.

Реклама:

Головне сьогодні