У кожної п'ятої жінки Британії на руках знайдено фекальні бактерії

— 15 жовтня 2008, 14:55

Проте британське дослідження показало, що схильність жінок до чистоти - це міф. У жінок в тричі частіше, ніж у чоловіків, руки виявляються брудними, пише "Independent".

Різниця між чоловіками і жінками виявилася найразючішою у Лондоні, де у 21% жінок і всього у 6% чоловіків були виявлені фекальні бактерії на руках.

Жінки у Бірмінгемі та Кардіффі теж перевершили чоловіків за кількістю бактерій, але на півночі Великої Британії, в Ньюкаслі та Ліверпулі стереотипи підтвердилися - у чоловіків були брудніші руки, ніж у жінок.

Дослідження "Брудні руки" проводилося з метою продемонструвати низький рівень гігієни в рамках першого Всесвітнього дня миття рук, що проводиться 15 жовтня. Бактеріологічне дослідження пройшли пасажири п'яти станцій метро.

[L]Результати, які були оброблені Лондонською школою гігієни та тропічної медицини, також виявили відмінність між північчю і півднем країни.

ВІДЕО ДНЯ

Бруд був виявлений у 44% пасажирів транспорту в Ньюкаслі та всього у 13% лондонців. У Ліверпулі бактерії були виявлені більш ніж у третини пасажирів, а у Бірмінгемі та Кардіффі - менше ніж у чверті.

Всі виявлені бактерії були кишковими. А це свідчить про те, що люди погано миють руки.

Реклама:

Головне сьогодні