На пробне тестування реєструватимуть лише в інтернеті

— 22 жовтня 2008, 11:24

Про це йдеться у заяві Українського центру оцінювання якості освіти, повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

Кожен, хто братиме участь у зовнішньому тестуванні, може взяти участь у пробному тестуванні з одного або двох предметів.

До вибору випускників шкіл організатори пропонують такі предмети: українська мова та література, історія України, біологія, географія, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), математика, хімія, фізика.

Бажаючі пройти пробне тестування мають зайти на сайт регіонального центру оцінювання якості освіти відповідно до місця проживання, заповнити форму реєстрації та сплатити кошти за реквізитами, що будуть надані на сайті.

[L]Банківська квитанція про сплату, видана не пізніше першого грудня, є підтвердженням реєстрації на пробне тестування та має бути пред'явлена під час його проходження.

У разі неучасті зареєстрованої особи в пробному тестуванні сплачені кошти не повертаються, але учасник має право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись з відповідним запитом протягом трьох робочих днів з дня проведення тестування.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень (пробне тестування) - це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього оцінювання.

Пробне тестування проводиться регіональними центрами оцінювання якості освіти за кошти фізичних і юридичних осіб.
Реклама:

Головне сьогодні