Наймолодшому у світі королю 28 років. Фото

— 6 листопада 2008, 11:53

Торжества, присвячені церемонії коронації нового монарха гімалайського буддистського королівства Бхутан, почалися в четвер у столиці країни Тхімпху, повідомляє Інтерфакс.

Батько нового короля під удари гонга передав своєму синові корону. Потім королеві вручили традиційний шарф, що має велике символічне значення у цій країні. вященний шарф для нового короля привезли з древньої бутанської столиці Пунакха-Дзонг. Цей подарунок знаменує перехід владних повноважень главі бутанського королівства і єдність країни.

Монархові також піднесли вісім сприятливих предметів: дзеркало, зілля, кисляк, пахощі, фрукт, мушлю, кіновар і гірчицю, повідомляють РИА Новости.

За традицією святкування триватимуть три дні, участь у ньому візьмуть тисяч підданих новоспеченого монарха.

"Король - як наш батько, ми повинні взяти участь коронації", - говорять учасники торжеств. Кожен з них має можливість побачити Джигме Намгял Вангчука на власні очі та подарувати йому традиційний бутанський шарф.

ВІДЕО ДНЯ
Новоспечений король

За кілька днів до сьогоднішньої події, 1 листопада, у королівському палаці пройшла закрита для широкої публіки церемонія, під час якої молодий король був визнаний гідним титулу Друк-Гьялпо, що в перекладі означає "Драконовий Король".

Під молитви буддистського ченця Джигме Кхесар Намгьял Вангчук, як і його предки, був оголошений утіленням божественного воїна Джаро Донгчхена - захисника бутанского народу.

Два роки тому попередній король, Джигме Сингье Вангчук добровільно передав владу своєму синові й ініціював демократичний процес у країні, що завершився трансформацією абсолютної монархії в конституційну.

У березні в цьому буддистському королівстві, затиснутому в горах між Індією і Китаєм, пройшли перші демократичні вибори в нижню палату парламенту, на яких переконливу перемогу одержала монархічна партія.

Фото Reutres, AP

Реклама:

Головне сьогодні