Як зробити об'ємну зірку-сніжинку. Фотоінструкція

На відміну від традиційних сніжинок-витинанок, які клеять на вікна, наша буде об'ємною - її ви зможете підвісити під стелею у кімнаті. Зірку-сніжинку пропонуємо створити з допомогою техніки кусудама - це напрямок в орігамі. Дивлячись на остаточний результат, ви не повірите, наскільки це просто і цікаво!

Отже, нам знадобляться шість аркушів білого офісного паперу А-4, ножиці, лінійка, олівець, тонкий скоч та степлер.

З кожного аркуша вирізаємо квадрат: для цього беремо аркуш за один з кутів коротшої сторони і прикладаємо до протилежної довшої сторони. Згинаємо. Зайвий прямокутник відрізаємо.

[L]

Наш квадрат, складений по діагоналі у трикутник, ще раз згинаємо в один трикутник. На ребрі трикутника, що не є згином, робимо три мітки олівцем, якими ділимо сторону на чотири рівні відрізки. Це приблизно 3,75 см.

ВІДЕО ДНЯ

По цих мітках робимо три надрізи, паралельні до іншого ребра нашого трикутника, не доходячи до самого кінця. Після цього розкладаємо наш квадрат і готуємо скоч. На кожний з шести сегментів знадобиться чотири шматочки скочу. Ним ми починаємо склеювати трикутнички, що з'явилися в результаті надрізів.

Зверніть увагу: перші смужечки ви склеюєте в один бік, наступну пару - в інший, третю - знову в протилежний, і четверту - знову в інший бік.

Після цього з допомогою степлера скріплюємо наші шість променів зірки-сніжинки за хвостики, а потім між собою як показано на фото.

Готову сніжинку можна на мотузочці або нитці підвісити під люстру або у проході в дверях. Крім того, їх можна зробити різнокольоровими. Фантазуйте, прикрашайте свої домівки - свято вже зовсім скоро!

"Українська правда. Життя" дякує за допомогу у підготовці матеріалу майстра орігамі Вадиму Смолкіну та творчій майстерні "Вещічка"/"АЗУР арт-бутік"-Петрівка.

У наступних матеріалах ми розкажемо, як зробити паперового янгола, подарункову коробку та ялинкові прикраси.

Реклама:

Головне сьогодні