Міносвіти забрало ліцензії у ще декількох вузів

— 12 лютого 2009, 13:24

Відповідне рішення ухвалила Державна акредитаційна комісія на засіданні 27 січня, повідомляє у четвер прес-служба Міносвіти.

Зокрема, анульовано ліцензію Приватного вищого навчального закладу "Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі" на підготовку бакалаврів, спеціалістів, магістрів за напрямком підготовки спеціальності "Дизайн" за денною та заочною формами навчання.

Ліцензію анульовано за порушення Ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти, порушення Умов прийому до вищих навчальних закладів, вимог закону України "Про вищу освіту" та виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих навчальним закладом для отримання ліцензії та при акредитації.

У зв'язку з відсутністю умов для здійснення освітньої діяльності анульовано ліцензію Державного інституту підготовки кадрів для Західного відокремленого структурного підрозділу (м. Львів) на перепідготовку спеціалістів за фахом "Облік і аудит".

Також анульовано ліцензію Прикарпатського фінансово-економічного коледжу (м. Старий Самбір) на підготовку молодших спеціалістів за фахом "Організація туристичного обслуговування" та припинено освітню діяльність із підготовки молодших спеціалістів за фахом "Фінанси і кредит", "Оціночна діяльність", "Бухгалтерський облік" як таку, що здійснюється без ліцензії МОН.

ВІДЕО ДНЯ

Крім того, Державна акредитаційна комісія припинила діяльність Вищого навчального закладу "Галицький інститут" (у формі товариства з обмеженою відповідальністю) та Житомирського факультету бізнесу Державного вищого навчального закладу "Українська академія бізнесу та підприємництва" як таких, що здійснювали свою освітню діяльність без ліцензії Міносвіти.

Рішенням Державної акредитаційної комісії дозволено завершити у 2008/2009 навчальному році навчання студентів Приватного вищого навчального закладу "Інститут управління" (м. Дрогобич Львівської області) за ліцензією серії АБ №121816 без права її продовження та без права набору у 2009 році.

Відповідно до заяви ректора Харківського національного автомобільно-дорожнього університету на підставі результатів внутрішніх перевірок та у зв'язку із припиненням освітньої діяльності Куп'янського навчально-консультаційного центру (згідно з рішенням університету) анульовано ліцензію Харківського національного автомобільно-дорожнього університету для Куп'янського навчально-консультаційного центру.

ДАК залишила у силі ухвалене рішення про анулювання ліцензії університету "Львівський Ставропігіон", яке було оскаржене.

Як повідомляє прес-служба МОН, керівництвом "Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" ухвалено рішення про анулювання відокремлених структурних підрозділів:

- Карпатського інституту підприємництва (м. Хуст) на підготовку магістрів за спеціальністю "Соціальна робота";

- Вінницького соціально-економічного інституту на підготовку бакалаврів та спеціалістів за напрямком підготовки "Економіка та підприємництво", спеціальністю "Банківська справа", на підготовку магістрів за спеціальностями "Екологія та охорона навколишнього середовища" та "Облік і аудит", на підготовку молодших спеціалістів за фахом "Комерційна діяльність";

- Рівненського інституту на підготовку бакалаврів за напрямком підготовки "Дизайн";

- Дніпропетровської філії на підготовку молодших спеціалістів за спеціальностями "Банківська справа", "Бухгалтерський облік", "Комерційна діяльність", "Правознавство";

- Запорізької філії на підготовку бакалаврів і спеціалістів за напрямками підготовки, спеціальностями "Психологія" та "Соціальна робота".

Реклама:

Головне сьогодні