Німецький підліток попереджував в інтернеті про свої вбивства

— 12 березня 2009, 17:17

Як повідомив міністр внутрішніх справ федеральної землі Баден-Вюртемберг, де сталася стрілянина, підліток заявляв, що хоче помститися учням у своїй колишній школі, бо вони не сприймали його всерйоз.

За їхніми словами, 17-річний Тім Кречмер, зокрема, написав: "Ви спочатку побачите картинку, а потім повірите, що це трапилось насправді".

"Мені набридло жити... Ніхто не знає, на що я здатний... У мене є зброя... Слухайте уважно - завтра ви про мене почуєте!" - таким є уривок з переписки у чаті вбивці у ніч на 11 березня.

Як повідомив регіональний міністр внутрішніх справ Херіберт Рех, у хлопця був достатній досвід поводження з вогнепальною зброєю, тому що він часто ходив разом з батьком у збройного клуб, членом якого той є.

Як повідомила німецька телерадіокомпанія "АРД", міліція припускає, що основним мотивом злочину може бути захоплення підлітком комп'ютерними іграми з надмірним вмістом насилля, а одним з обтяжливих злочин обставин - порушення правил зберігання зброї, яке допустив батько Тіма Кречмера. Через це підліток легко отримав знаряддя злочину.

ВІДЕО ДНЯ

Крім того, у 2008 році хлопець лікувався від депресії.

Німецька преса називає випадок у Віннендені одним з найбільших кривавих злочинів в історії ФРН.

Нагадаємо, у середу у місті Віннендені на південному заході Німеччини 17-річний Тім Кречмер почав стріляти в учнів та учителів своєї колишньої школи. Після цього він намагався втекти, але загинув під час перестрілки з правоохоронцями.

[L]Як повідомили в поліції, з 10 убитих школярів було вісім дівчаток у віці від 14 до 16 років. У багатьох дітей ще були олівці в руках, коли поліція виявила їхні тіла.

Всього Тім Кречнер зробив 109 пострілів. У нього ще залишалось 130 патронів.

Четвер 12 березня у Німеччині був оголошений днем жалоби в пам'ять про жертви трагедії. По всій країні скасовані розважальні заходи, приспущені державні прапори.

Востаннє схожа трагічна подія відбулася в Німеччині в 2002 році. Тоді колишній учень однієї зі шкіл у місті Ерфурт застрелив 14 учителів, двох учнів і поліцейського.

За матеріалами ВВС та Інтерфакс

Реклама:

Головне сьогодні