Олесь Ульяненко подав у суд на Нацкомісію з питань моралі

— 23 березня 2009, 11:17

Про це йдеться у позовній заяві, копію тексту якої надіслав "Українській правді. Життя" адвокат письменника Олег Веремієнко.

У заяві позивач вимагає надати належним чином засвідчену копію протоколу засідання Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, під час якого затверджувався висновок № 33Е від 02 лютого 2009 року, згідно якого макет роману Олеся Ульяненка "Жінка його мрії" було визнано продукцією порнографічного характеру, обіг якої в Україні заборонено.

Крім того, адвокат просить надати йому список членів Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, присутніх під час засідання, на якому затверджувався висновок № 33Е від 02 лютого 2009 року, - із зазначенням (прізвищ, імен, по-батькові) всіх членів комісії, які брали участь в голосуванні, з зазначенням поіменних результатів голосування ("за", "проти", "утрималось").

[L]Позивач також вимагає визнати протиправним і скасувати це рішення НЕК.

Нагадаємо, 12 лютого стало відомо про експертний висновок Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі (експерт Варвара Ковальська) щодо книжки Олеся Ульяненка "Жінка його мрії" (видавництво "Клуб сімейного дозвілля"), який визнавав твір порнографічним.

ВІДЕО ДНЯ
Відтак видавництво прийняло рішення вилучити книжку з продажу, нагадує " Телекритика ".
Реклама:

Головне сьогодні