65 дітей зняли з потягу через отруєння

— 5 липня 2009, 14:34

4 липня 65 дітей з потяга Ужгород-Київ, які поверталися до Києва з відпочинку в Карпатах потрапили до лікарні через отруєння.

Про це Zaxid.net повідомили у Головному управлінні охорони здоровۥя Львівської ОДА.

З моменту прибуття поїзда на станцію Львів-Головний було організовано надання медичної допомоги дітям та супроводжуючим особам, а також проведення комплексу профілактичних та протиепідемічних заходів.

Всього було оглянуто 240 дітей-пасажирів поїзда № 82 Ужгород-Київ. З ознаками гострої кишкової інфекції (гастроентероколіту) госпіталізовано у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню 72 особи, з них 7 дорослих (вихователі).

Під час обстеження дітей зۥясовано, що група дітей-мешканців м. Києва з 240 осіб і 16 супроводжуючих дорослих (вихователі і вчителі) о 18.30 4 липня виїхали зі станції Карпати Мукачівського району Закарпатської області (де діти відпочивали з 21 червня 2009 року у санаторії "Перлина Карпат") і під час подорожі у дітей зۥявилися ознаки захворювання шлунково-кишкового тракту.

ВІДЕО ДНЯ

На момент госпіталізування у стаціонар Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні 4 дітей перебували у важкому стані, решта 68 госпіталізованих у стані середньої важкості.

На 12.00 5 липня стан усіх госпіталізованих дітей та дорослих з позитивною динамікою, продовжується лікування. Триває епідеміологічне розслідування причин та обставин виникнення захворювання.

Реклама:

Головне сьогодні