Поскаржитися на роботу ДАІ можна по смс

— 15 липня 2009, 14:41

Департамент ДАІ започатковує акцію "Не будь байдужим!", мета якої - покращення якості роботи, посилення "прозорості" діяльності Державтоінспекції, а також налагодження партнерських стосунків з усіма учасниками дорожнього руху.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Департаменту ДАІ Міністерства внутрішніх справ.

Суть акції полягає в тому, що в разі довготривалого очікування в чергах або випадків грубого та нетактовного ставлення працівників ДАІ відвідувачі можуть надіслати смс за номером 7660.

У відповідному центрі буде здійснюватися аналіз смс, що надійшли, й вживатимуться заходи реагування до керівників підрозділів.

Акцію буде апробовано в усіх підрозділах Державтоінспекції міста Києва, у тому числі реєстраційно-екзаменаційних та діагностичних станціях ДАІ. Надалі планується розповсюдити її по Україні.

ВІДЕО ДНЯ

Наразі триває технічна підготовка для початку акції. А поки що, Департамент ДАІ МВС оголошує конкурс на кращий логотип для цієї акції.

Конкурс проводитиметься з 15 липня по 5 серпня 2009 року. У конкурсі можуть взяти участь усі бажаючі. Роботи потрібно надсилати до Департаменту ДАІ МВС за адресою: 04171, Київ, вул. Лук`янівська, 62 з поміткою "На конкурс" або за електронною адресою: [email protected].

Переможець конкурсу нагороджується дипломом та грошовою премією у розмірі 2 тисяч гривень.

Реклама:

Головне сьогодні