Міносвіти продовжило вступну кампанію окремим абітурієнтам

— 6 серпня 2009, 17:47

Про це заявив директор Департаменту вищої освіти і науки Ярослав Болюбаш, повідомляє Інтерфакс.

Болюбаш зауважив, що раніше Кабмін відновив обсяги державного замовлення на підготовку вищими навчальними закладами фахівців і магістрів на рівні 2008 року, термін подачі документів продовжений.

За його словами, продовження терміну до 15 серпня дозволить додатково подати документи близько 13,5 тисячам абітурієнтів.

Болюбаш пояснив, що для здобувачів ступеня бакалавра Міносвіти терміни не переносило. Тож остаточний термін подачі документів - 9 серпня.

За словами Ярослава Болюбаша, у Міносвіти констатують наявність фактів порушень цьогорічної вступної кампанії. Мова йде про дрібне хуліганство з боку представників приймальних комісій.

"Ми пояснюємо це не прагненням порушити закон, а, скоріше, низьким рівнем організованості приймальних комісій", - сказав він.

Також у Міносвіти відзначають низький рівень культури вибору абітурієнтами і напрямку їхньої спеціальності у вищому навчальному закладі.

"Все-таки має бути більш цілеспрямований (вибір), не 50, не 80 навчальних закладів, а визначити все-таки хоча б 5 вищих навчальних закладів", - сказав Болюбаш.

Він також додав, що в Міносвіти раніше вже були спроби обмежити кількість навчальних закладів, куди можна одночасно подавати заявки на вступ, однак цей крок не був здійснений і, на його думку, навряд чи буде здійснений у найближчі роки.

Реклама:

Головне сьогодні