У Криму у лікарнях через отруєння вже 126 дітей, одна – в реанімації

— 4 вересня 2009, 15:55

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Легкий перебіг захворювання мають 97 дітей, середнього ступеню важкості - 28 дітей, 1 дитина в реанімаційному відділенні - стан стабільний.

Попередній діагноз - гастроентероколіт.

Триває розслідування причин отруєння. Проведені відбори проб на бактеріологічне дослідження об'єктів навколишнього середовища: харчові продукти (добові проби - 6 проб, 4 проби - сире яйце, м'ясо, сира продукція, печінка, стегно куряче), крім того, узяті змиви з робочих поверхонь - 110 проб, а також для контрольного дослідження вода питна - 1 проба.

Попередні результати будуть одержані в суботу 05 вересня.

Нагадаємо, у четвер повідомлялося, що у Криму отруїлись 60 дітей.

Перша дитина була госпіталізована в стаціонар Джанкойської інфекційної дитячої лікарні о 8 годині з вересня з проявами: температура, пронос, блювота. З 10 години ранку до 13.00 поступило ще 9 дітей зі схожими проявами. З 10-00 розпочато заходи щодо ліквідації спалаху кишкової інфекції.

Розпочато огляд персоналу дитячих закладів та з 14-00 огляди дітей, які були відсутні 3 вересня в дитячих колективах. Виявлено на дому 6 хворих дітей.

На місце події прибули Міністр охорони здоров'я Василь Князевич, Міністр охорони здоров'я АР Крим Сергій Донич, комісія МОЗ України з розслідування причин інциденту.

Крім того, у зв'язку з інцидентом президент Віктор Ющенко доручив Генпрокурору Олександру Медведьку невідкладно організувати розслідування для з'ясування причин, що призвели до надзвичайної ситуації, та вжити вичерпних заходів реагування.

Реклама:

Головне сьогодні