Померла жінка-лікар, що контактувала з хворими на вірусну інфекцію

— 29 жовтня 2009, 18:41

У місті Моршин Львівської області померла лікар однієї з місцевих лікарень, яка контактувала з хворими на вірусну інфекцію і безпосередньо виїжджала на виклики.

Про це розповів заступник начальника Головного управління охорони здоров‘я Львівської області Ірина Микитчак, повідомляє УНІАН.

За її словами, у 56-річної жінки "попередньо було діагностовано пневмонію".

Микитчак повідомила останні дані про ситуацію у Львівській області: померло 11 осіб, в реанімаційних відділеннях області перебуває 12 осіб з діагнозом "пневмонія", 6 вагітних госпіталізовано в окремі палати інтенсивної терапії обласної клінічної лікарні.

"Із симптомами ГРВІ у Львівській області вже зареєстровано 7717 осіб і ця цифра продовжує зростати", - зазначила Микитчак. Вона зауважила, що результатів вірусологічних аналізів ще немає, тому медики діагностують у хворих, переважно, ГРВІ.

Разом з тим у Тернополі захворіли 25% лікарів-інфекціоністів, які працювали з хворими на гострі респіраторні вірусні інфекції.

Про це повідомив голова Асоціації інфекціоністів України Михайло Андрейчин:

[L]

"Одна четверта лікарів, які працюють "на передовій", перехворіла або хворіє на те захворювання, яке зараз набуло поширення. На щастя, вони зараз одужують і невдовзі знову зможуть працювати".

Водночас начальник Управління охорони здоров'я обладміністрації Богдан Ониськів запевнив, що на сьогодні проблем з кадрами немає.

При цьому голова облдержадміністрації Юрій Чижмарь зауважив, що у разі загострення ситуації і збільшення кількості хворих області таки доведеться звертатися за допомогою в інші регіони.

"Ми розуміємо, що людина може пропрацювати добу, більше вона не попрацює. Тому щоб була певна зміна зараз ведемо переговори з іншими областями щодо залучення їхніх фахівців", - повідомив Чижмарь.

Він пообіцяв, що медиків з інших областей забезпечать проживанням та харчуванням у місті чи в районах, куди вони будуть виїжджати.

Станом на ранок 29 жовтня в медичних закладах Тернопільщини перебувало 326 хворих із попереднім діагнозом "позалікарняна пневмонія", спричинена гострим респіраторним захворюванням, із них у тяжкому стані 22 особи. 55 із числа госпіталізованих - діти.

Внаслідок ускладнень після гострих респіраторних вірусних інфекцій померло 11 жителів Тернопільської області.

Реклама:

Головне сьогодні