У Вінницькій області зафіксовано першу смерть від пневмонії

— 2 листопада 2009, 15:33

Про це на прес-конференції повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Олександр Домбровський, повідомляє УНІАН.

"На превеликий жаль, ми вимушені констатувати, що вчора ввечері в Томашпільській районній лікарні від пневмонії померла жінка. Всі аналізи, зроблені у цьому випадку, не підтверджують те, що жінка могла хворіти на грип A/H1N1", - сказав він.

Голова Вінницької облдержадміністрації повідомив, що загалом по області зареєстровано 49 хворих на пневмонію.

"Ми маємо декілька складних випадків із хворими на пневмонію, які зараз перебувають у лікарнях. Один випадок у Могилеві-Подільському, по одному складному випадку захворювання пневмонією зареєстровано у Калиновському, Липовецькому, Крижопільському районах і два випадки у Вінниці", - сказав він.

Домбровський також зазначив, що станом на 12.00 2-го листопада у Вінницькій області не виявленого жодного випадку захворювання на грип A/H1N1.

"На сьогоднішній день у Вінницькій області маємо 408 госпіталізованих. Вчора на ранок було 399, сьогодні - 408. Епідеміологічний поріг перевищено у Вінниці - 115,9 чоловік на 10 тис. населення. На решті території області захворюваність у 2,5 рази менше епідеміологічного порогу", - сказав він.

Загалом у Вінницькій області станом на 2 листопада офіційно зареєстровано 141 особу, яка захворіла грипом звичайної форми, й близько 3,8 тисяч людей, які звернулися у заклади охорони здоров'я із симптомами ГРВІ.

Реклама:

Головне сьогодні