У Тернополі немає ліків. Мер просить допомогу у політиків

— 3 листопада 2009, 12:52

Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на прес-службу Тернопільської міської ради у вівторок.

2 листопада було перевірено 17 аптечних закладів Тернополя щодо виконання постанови Кабінету міністрів України від 30 жовтня "Про встановлення граничних рівнів цін на окремі лікарські засоби і вироби медичного призначення".

За інформацією першого заступника міського голови Олени Лакоми, за результатами перевірки встановлено, що в асортименті окремих обласних комунальних аптек порушені вимоги даної постанови - відсутній затверджений перелік протигрипозних лікарських засобів і виробів медичного призначення ("Аміксин", "Таміфлю", "Азитроміцин", "Амізон", "Арбідол", аскорбінова кислота, оксолінова мазь, "Ремантадін").

Крім того, в аптечних закладах цілком відсутні захисні маски як одноразові, так і багаторазові.

Мер міста Роман Заставний звернувся до кандидатів на посаду президента і керівників політичних партій із проханням допомогти місту в боротьбі з поширенням грипу, повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

"Ми впевнені, що жодна політична сила не буде стояти осторонь цієї епідемії і мовчки спостерігати за її ходом. Кожен з нас на своєму місці повинен допомагати один одному, щоб у найкоротший термін локалізувати поширення інфекції і побороти цю хворобу", - йдеться в звертанні міського голови.

Реклама:

Головне сьогодні