Українець з найкращою у світі пам’яттю каже, що у нього вкрали наукові розробки

7 грудня 2009, 16:30

За словами Слюсарчука, це сталося минулого четверга 3 грудня. Зловмисники проникли до його помешкання у Львові й забрали з комп'ютера накопичувач пам'яті об'ємом 2 терабайти, повідомляє УНІАН.

"Були викрадені результати п'ятнадцяти років моєї пекельної роботи. Наукові матеріали стосувалися дослідження мозку, роботи з пам'яттю, розвитку нейронауки. Там містилися мої гіпотези, коментарі, які можуть зробити виклик сучасній науці. Вони не були надруковані, ще тривав процес їх узагальнення. Практично, зникло все", - сказав Слюсарчук.

При цьому професор зазначив, інші цінні речі злодії не взяли.

У зв'язку з цим вчений висловив припущення, що за цією крадіжкою можуть стояти силові структури, зокрема, й іноземних держав.

"Я є відомим нейровченим. Я працюю з такими технологіями, бажання отримати які є у багатьох держав. Ця крадіжка є великою втратою не лише для мене, але й для країни", - зауважив професор.

РЕКЛАМА:

Андрій Слюсарчук також заявив, що відчуває навмисне створення навколо себе несприятливих умов та намагання паралізувати його діяльність.

Крім того, професор повідомив, що на даному етапі хід розслідування цієї події міліцією є не дуже успішним. "Вони кажуть, що зачіпок не мають", - констатував вчений.

[L]Нагадаємо, Андрій Слюсарчук увійшов до Книги рекордів Гіннеса завдяки числу "пі". Він відтворив за допомогою пам'яті 30 мільйонів цифр, які йдуть у числі "пі" після коми.

Як розповідав рекордсмен, він ріс сиротою і з самого дитинства його називали психом та непередбачуваним.

"Я мріяв бути лікарем у сфері нейрохірургії та психіатрії. Але мені казали, що з мене вийде лише санітар чи фельдшер", - зізнався чоловік.

Однак житель Львова не здавався і почав вивчати самого себе.

"Мені відкрилося, що мозок має колосальну пам'ять, тільки ми цим не користуємося. За пам'ять відповідає той же відділ мозку, що й за фобії, нав'язливі ідеї. У цьому вся розгадка", - пояснив Слюсарчук.

"Мій мозок почав ніби фотографувати, сканувати те що бачать очі. Я знаю на пам'ять 15 тисяч книжок. Це дуже допомогло мені у навчанні", - додав чоловік.

До речі, Андрій Слюсарчук закінчив школу у 9 років, а інститут - у 17. Кандидатом наук львів'янин став у 24 роки, а доктором - у 27.

Реклама:

Головне сьогодні