Заповнювати анкету для виїзду у США тепер треба в інтернеті

— 22 лютого 2010, 14:36

Про це заявила віце-консул посольства США в Україні Елісон Ханна, повідомляє "ОстроВ".

За словами Елісон Ханни, з 26 лютого апліканти, що мають доступ до інтернету, зможуть на офіційному сайті посольства заповнити нову електронну анкету. Крім того, здобувачі візи зможуть самостійно завантажити в анкету свою фотографію.

Нова електронна анкета запроваджується з метою спрощення процедури отримання віз (електронна форма замінить три паперових), і стане обов'язковою для всіх шукачів неімміграційний віз, тобто туристичних, студентських, для учасників обмінів, бізнес-віз і віз для дипломатів.

"Переваги нової електронної форми також у тому, що заповнена анкета дозволяє прохачеві візи зберегти свої дані в комп'ютері, щоб у майбутньому, при подальшому отриманні візи, мати можливість не заповнювати анкету заново", - зазначила віце-консул.

Вона додала, що в новій анкеті з'явилася і нова функція для тих, хто отримує візу у складі сім'ї або групи: "Вони можуть вносити загальну інформацію один раз, і її не потрібно дублювати для кожного прохача візи, як це було раніше".

Крім того, тепер при подачі документів на візу замість декількох сторінок потрібно буде роздрукувати тільки одну сторінку Підтвердження.

Водночас, сама процедура отримання візи не змінювалася. Як і раніше, потрібно зателефонувати до кол-центру посольства, домовиться про дату співбесіди і заповнити - мінімум за два дні до призначеної дати співбесіди - нову анкету.

"Нову форму потрібно заповнювати англійською мовою. Однак для зручності громадян, які не володіють англійською мовою, при заповненні анкети при наведенні комп'ютерної мишки на англійський напис буде автоматично з'являтися український переклад", - розповіла віце-консул.

При цьому вона уточнила, що якщо при заповненні анкети ви зробили помилку, це не означає, що вам автоматично відмовлять у візі. "Просто ми попросимо людину виправити помилку і все", - сказала Елісон Ханна.

Реклама:

Головне сьогодні