Британська пара перетворила туалет на будинок

— 4 травня 2010, 12:04

Громадський туалет вікторіанської епохи у Скарборо став домівкою для пари британських робітників Трейсі Вудхаус та її партнера Грема Пека, повідомляє "The Daily Mail".

Приміщення "Для джентельменів" перетворилося на вітальню, а у кімнаті "Для леді" тепер спальня та ванна.

Одноповерховий будиночок, вибудований біля скелі на відомому курорті North Bay, викликав загальне захоплення серед місцевих жителів, які стали свідками його реінкарнації.

Так раніше виглядав туалет
"Дехто жартує з усього цього, кажучи: "О так, ви та парочка, що живе в туалеті", - розповідає міс Вудхаус.

"Але зараз у нас є маленький затишний будиночок з видом на море. Ми й самі розуміємо, що ситуація дещо смішна і самі з цього жартуємо", - додає вона.

Громадський туалет, в якому під час війни зберігалися боєприпаси, було закрито у 1990-х, а через кілька років тут відкривали сезонне кафе.

ВІДЕО ДНЯ

П'ять років тому пара вирішила зробити з громадського туалету будинок. Місцевий архітектор розробив план, який би зберігав характер і стиль будівлі, який у свою чергу ухвалила місцева рада.

"Нам дали дозвіл на перепланування і високо оцінили ідею. Вони називають це відродженням будівлі", - каже міс Вудхаус.

Окрім плати за оренду, що найближчі 21 рік становитиме 1800 фунтів на рік, пара витратила ще 35 тисяч на ремонт та відновлювальні роботи, які виконала самостійно у вільний час.

А так туалет виглядає тепер
Трейсі та Грему довелося вивезти шість контейнерів сміття та старої сантехніки, після чого вони взялися за повну перебудову.

Дубові балки в стелі довелося укріпити сталевими, оновити сантехніку, електрику, вентиляцію та провести ізоляцію.

Було встановлено газовий обігрів підлоги, патіо двері та вікна, створено ванну та спальню з видом на берег, які суміщаються з вітальнею та кухнею.

Нині увагу Грема прикута до саду. Місцева рада дозволила парі відгородити землі стільки, скільки їм заманеться, оскільки це зменшить муніципальні витрати на підрізання трави. Тож пара планує засадити сад квітами, що будуть стійкими до вітру.

Новий будинок приніс парочці також багато нових друзів. „Під час робіт багато людей зупинялися і питали, чи ми збираємося відкривати тут кафе. Коли ж ми відповідали, що плануємо тут жити, інтерес тільки зростав„.

"Дехто з того часу стали нашими друзями, а дехто просто цікавиться. Буває ми дивимось телевізор або миємо посуд і раптом у вікно зазирає чиєсь обличчя. Не знаю, хто більше дивується, вони чи ми", - розповідає Грем.

"Ми на це не зважаємо. Що нас більше здивувало, так це пропозиції купити наш будиночок - таких пропозицій вже надійшло дві чи три", - додає він.

Реклама:

Головне сьогодні