Вступна кампанія продовжуватися не буде - Табачник

— 20 липня 2010, 17:30

Вступна кампанія розпочалася 15 липня і триватиме два тижні - до 31 числа. З першого ж дня під дверима ВУЗів спостерігаються величезні черги бажаючих подати документи на вступ.

У зв'язку з цим у понеділок з'явилася інформація про те, що в Кабінеті міністрів нібито розглядається можливість продовження вступної кампанії.

Втім, міністр освіти Дмитро Табачник такі наміри спростував: "Сьогодні терміни вступної кампанії затверджені міністерством. Ректори абсолютно упевнені, що всі необхідні дії буде здійснено в необхідний термін. Немає жодного побоювання, що будуть порушені терміни вступної кампанії".

Крім того, Табачник припустив, що з майбутнього року абітурієнти зможуть подавати заяви для вступу до ВУЗу в електронному вигляді: "Існує можливість з наступного року впровадити електронну форму подачі заяв".

Міністр заявив, що під час цьогорічної вступної кампанії не надходило жодного звернення про факти хабарництва у навчальних закладах.

ВІДЕО ДНЯ

Разом з тим Табачник доручив ректорському корпусу забезпечити пильний контроль над сертифікатами абітурієнтів.

"Я прошу і вимагаю забезпечити перевірку кожного сертифіката й унеможливити прийом підробних сертифікатів взагалі", - заявив Табачник.

Міністр повідомив, що цього року вступна кампанія проходить у 861 вищому навчальному закладі. Прогнозується, що студентами стануть 510-520 тисяч абітурієнтів проти 460 тисяч торік.

За матеріалами "Інтерфакс-Україна" та УНІАН

Реклама:

Головне сьогодні