Андрій Кокотюха: Про Табачника треба писати статті, де він виглядатиме гомегом

На жаль, час проведення зустрічі з Андрієм Кокотюхою, призначений Форумом видавців, не був зручний для письменника, тому він відповів на запитання інтернет-користувачів електронною поштою. Аналогічна ситуація - з Олександром Сидоренком (Фоззі). З усіма іншими письменниками розмови вийшли живі і детальні.

Неписьменник: А шо, Ви - письменник?

- Не знаю. Грамотні люди кажуть - письменник, неграмотні мають сумнів.

Сергей: Здравствуйте Андрей. Нет желания после книги о Луценко написать о Могилеве?... вопрос серьезный.. знаете .. бывает, шальнет мысшлишка вдоль головы.. а почему бы и нет, спросиш сам себя.. Так как?

- Ні, такого бажання немає. Хоча б тому, що біля Могильова зараз Костянтин Стогній, тобто, є кому писати. Взагалі, на щастя, видавець більше не просить писати біографій політиків. Говорить - люди порозумнішали, читають більше художньої літератури.

Dimegga: пане Андрiй, як Ви вiдноситесь до руху Green Piece? Вам шкода дерев? Якщо так, навiщо ви мучите себе, нас, та дерева?

- Я розумію, про що ви: для того, аби друкувати мої книжки, потрібно рубати дерева і переробляти колоди на папір. Але будь-яку книгу, не лише мою, роблять з паперу. Тому і ваші улюблені автори (Кафка, Джойс, Забужко, Маргарет Мітчелл) теж не належать до "зеленого руху".

Люба, Лісабон: Андрію, напишіть книжку про те, як гламурно і по-бл..ськи одягаються дівчата і молоді жінки в Україні. Я за літо такого надивилась на київських вулицях!...

- А для чого, якщо Ви вже весь сюжет окреслили в своєму питанні? Я ж не для журналів мод пишу.

Безкостний Володимир: Вітаю, Андрію, чи можете назвати свої дві найкращі прочитані книги, з якими б радили усім познайомитись?

- Ради Бога: "Голівуд" Чарлза Буковські та "Мангетенський ноктюрн" Коліна Гарісона.

лада л.: Я ваша фанатка. Зокрема такої книги як "Повзе змія". Але не тільки ваша, а й укр.літератури в цілому. Як експерт, назвіть десять кращих сучасних українських "екшн"-ів.

- Оксано, не назву. Їх у такій кількості просто нема. У нас не пишуть екшенів, українці більше схильні до медитацій. Але: Олексій Волков "День Відбуття", Олександр Винокуров "Сучі діті", будь-яка книга Радія Радутного. Хоча стосовно якості текстів вирішувати Вам.

Оксана, Кагарлик: Слухала у вівторок програму "Добридень" на 1 каналу УР за вашої участі і Малковича. Не додзвонилась, тому питаю: чи не можете написати таку книжку для дітей, де б висміювався дурнуватий міністр Табачнєг. Щоб школярі розповідали про нього анекдоти, придумували йому прізвиська, малювали на його портретах ріжки! Ото був би бестселлер!

- Книгу про Табачнега - дуже жирно. Але в книзі, яку Ви згадуєте, висміюється чоловік, котрий вважає себе найрозумнішим. Про табачника можна і треба писати статті, в яких він виглядатиме смішним та нікчемним гомегом, що, власне, і є реальністю. Ми з колегами зараз такий рух будемо починати.

Іван Барабан: Ваше прізвище починається на два КО , в той час як у решти видатних діячів сучасності воно на одне КО закінчується ( Ющенко , Лукашенко, Тимошенко ,Лазаренко ,Забужко ну і т.д.) .Чи немає у Вас бажання дослідити цей феномен , а нас ознайомити з його результатами ?

- Добре, що моє прізвище не починається і не закінчується на ... штейн, бо уявляю, що б ви тоді запитали.

васЯ: Коли буде нове кіно за Вашим сценарієм?

- Протягом наступного року.

Вікторія _ 08.09.2010 22:34

Нещодавно на книжковому ярмарку у Києві придбала книгу у Вашому укладі про серіал "Феномен доктора Хауса" (43грн.) :) У мене одразу виникло запитання : як Вам спала на думку ця геніяльна ідея - написати книгу про "культовий" серіал? Це дуже кмітливо і є сучасним "просунутим" бізнесовим проектом :)

Книгу ще до кінця не прочитала, але дуже сподобався стиль написання, а особливо - прив*язка до українських реалій! Я в захваті, незважаючи на те, що картинки могли б бути кольоровими, а по сюжету серіалу є кілька дрібних незначущих помилок.

Також цікаво дізнатися - від якого накладу Ви отримали більше прибутків : від українського чи російського? Я купила український. Маю жагу до розважальної літератури українською мовою. Її все ще бракує, щоб підібрати щось на свій смак.

Дякую Вам :)

- Єдине, що можу сказати - самодостатнє запитання. Сам від себе у захваті.

otar _ 07.09.2010 10:58

Так можна ще десь у цьому світі дістати книжку "Мама, донька, бандюган"? Для колекції жеж)

- Отаре, я купив у Тернополі в магазині "Богдан". Але Вам її подарую, аби позбавити зайвого клопоту.

Реклама:

Головне сьогодні