Італійка дізналася про смерть дочки в прямому ефірі. Відео

— 11 жовтня 2010, 17:20

Історія жінки на ім'я Кончетта Серрано привернула увагу італійців після того, як 26-го серпня пропала її дочка, 15-річна Сара Скацці.

Продюсери програми Chi l'ha visto ("Хто бачив"), що виходить на державному каналі RAI, запропонували матері обговорити цю болючу для неї тему, передає Бі-Бі-Сі.

Під час інтерв'ю в прямому ефірі Кончетта знаходилася у південному місті Аветрана, в будинку свого шурина Мікеле Міззері, який в цей же час разом з дружиною знаходився в поліції на допиті.

Під час трансляції ведуча Федеріка Скіареллі повідомила Кончетті новину про те, що її шурин зізнався у вбивстві Сари і що тіло дівчинки знайдене.

При цьому телекамери були наведені на вражену мати. Спочатку Вона сказала, що не вірить тому, що почула і попросила зателефонувати Мікеле по мобільному телефону, який не відповідав.

ВІДЕО ДНЯ

Лише через вісім хвилин ведучий запропонував Кончетті завершити інтерв'ю і відправитися додому. Епізод тривав ще три хвилини.

Більшість з 3,5 мільйонів глядачів, які дивилися шоу, почали негайно скаржитися і висловлювати обурення.

"Це не інформування аудиторії. Це варварська експлуатація людського горя", - йдеться в одному коментарі на YouTube

Керівник каналу RAI Паоло Руффані виступив на захист дій колективу Chi l'ha Visto.

"Програма намагалася максимально тактовно обговорити дуже трагічну подію. По-моєму, ведуча з цим справилася", - зауважив він.

Федеріка Скіареллі визнала, що убитій горем матері було, мабуть, неприємно отримати жахливу звістку від журналіста.

Повідомляється, що родина Сари сподівається організувати її похорон у ці вихідні.

Реклама:

Головне сьогодні