Дітям не слід дивитися телевізор більше 2 годин - вчені

— 13 жовтня 2010, 07:16

Представник Центру фізичних вправ, харчування та медико-санітарних дисциплін Університету Брістоля Енджі Пейдж радить обмежити перегляд дітьми телевізора до двох годин на день.

Науковець зазначає, що навіть виконання дітьми фізичних вправ не рятує їх від виникнення психологічних складнощів, пише The Daily Mail.

"Ми не хочемо сказати, що діти не повинні робити фізичних вправ, бо це неправда. Дітей слід заохочувати, аби вони були активними й мали добре здоров'я, але також скорочувати час, який вони проводять перед екраном", - каже Пейдж.

Дослідження, результат якого опублікував журнал American journal Pediatrics, охопило більше тисячі школярів віком 10-11 років.

З результатів опитування дітлахів науковці зробили висновок - ті з них, хто небагато дивиться телевізор, навіть почуваються щасливішими.

Протягом дослідження науковці підрахували їхній "час перед екраном", а також дізналися, скільки часу на день діти проводять сидячи й скільки витрачають на активну фізичну діяльність.

Більш активні діти продемонстрували кращі показники в таких сферах як емоційна, стосунки з однолітками. Втім у них науковці відмітили схильність до проблем із поведінкою, включаючи гіперактивність.

Реклама:

Головне сьогодні