Студенти підготували Януковичу календар "по-путінськи"

Поставити гострі запитання на сторінках календаря вирішили студентки Московського держуніверситету - їхнім адресатом був не президент, а іменинник прем'єр-міністр Росії Володимир Путін.

Ідея дівчат із запитаннями стала відповіддю на подарунок їхніх же колежанок, які знялися в еротичному календарі для того ж Володимира Володимировича.

Студентки факультету журналістики університету ім. Т. Шевченка скептично поставилися до ідеї роздягнутися для українського прем'єра - Миколи Азарова. Хіба що за гроші, зауважили дівчата.

Разом з тим дівчата назвали кілька політиків, для яких, можливо роздягнулися б. Такими стали віце-прем'єр Сергій Тігіпко, президент Віктор Янукович, президент США Барак Обама та той самий прем'єр Володимир Путін.

Поки одні гадали над тим роздягатися чи не роздягатися, інші студенти журфаку університету Шевченка повторили ідею з календарем із запитаннями до президента. Його презентували у Києві у вівторок. Однак до прес-конференції автори встигли зробити лише половину календаря. Всі 12 фото з'явилися в інтернеті вже пізніше.

ВІДЕО ДНЯ

Авторами проекту стали студенти третього курсу журфаку Сергій Полежака, Олексій Фурман та Олександр Клімашевський.

Сергій Полежака та Олексій Фурман - фотографи, що працювали над створенням календаря

За їхніми словами, на створення календарю пішло близько тисячі гривень. Примірників поки надрукували аж три. Втім відправляти своє дітище у широкий друк студенти і не збираються. Подарунок президенту Віктору Януковичу відправлять поштою - рекомендованим листом.

А от запитання про те, хто сплатив оренду зали для прес-конференції та презентації календаря, викликав у авторів вагання.

На закиди про плагіат один з організаторів Олександр Клімашевський висловив думку, що такі календарі мали б стати своєрідним флеш-мобом на всіх журфаках у пострадянських країнах.

За матеріалами "МедиаНяня", ТСН та "Наш Киев". Фото з форуму "Української правди"

Реклама:

Головне сьогодні