З кожним роком середній розмір жіночих грудей збільшується - вчені

— 29 січня 2011, 11:03

Розмір жіночих грудей постійно збільшується. Принаймні, це стосується мешканок туманного Альбіону.

Так, минулого тижня компанія Bravissimo,,що займається жіночою білизною, оголосила про вихід бюстгальтера з розміром чашечки L.

Так само через скарги жінок два роки тому з'явилася білизна з чашкою КК., що наочно демонструє тенденцію, пише Newsru з посиланням на The Daily Mail.

Медики констатують: великі груди забезпечує додаткове навантаження на все тіло, адже груди розміру L важить приблизно 6,5 кілограма. Зараз середній розмір британки - 34E. А ще в п'ятдесяті це була чашечка B.

Відповідь на питання, чому ж за останній час жіноча груди настільки виросла, намагаються дати різні фахівці.

ВІДЕО ДНЯ

Хтось вважає, що вся справа в жирових відкладеннях. Наприклад, професор Майкл Баум розповідає:

"Жир відкладається на грудях так само, як і на інших частинах тіла. А беручи до уваги епідемію ожиріння, збільшення розміру грудей не дивне".

Однак не всі пані з великими грудьми мають зайву вагу. що спростовує теорію з жиром.

Доктор Мерилін Гленвіл твердо заявляє: "Ми говоримо не про збільшення жирового прошарку, а про збільшення кількості тканин самої грудей. Тому необхідно звернути увагу на естроген, стимулюючий зростання даної тканини".

Вона підкреслює, що останнім часом змінилася ситуація як з внутрішньої виробленням естрогену, так і змістом гормону у зовнішньому середовищі.

У наші дні у дівчаток набагато раніше починається статеве дозрівання. Вони народжують менше дітей і не дуже довго годують їх грудьми. А пологи і вигодовування дозволяє контролювати гормони, що стимулюють ріст нових клітин у грудях. У підсумку сучасна жінка піддається впливу більшої кількості сплесків естрогену, стимулюючого овуляцію.

Потім, це покоління народжене жінками, котрі сиділи на протизаплідних гормональних препаратах з великими дозами синтетичного естрогену.

А стаття 2002 року, опублікована Агентством з навколишнього середовища, оприлюднила шокуючі дані: цілком може бути, що разом із сечею жінок, які сиділи на контрацептиви і гормональної терапії, естроген потрапив у річки.

Саме це спричинило зміну статі приблизно половини риб-самців і призвело до зараження води. Не виключено, що вода вплинула і на людей.

Більш того, захистити сьогодні себе від надлишку гормонів не можна. Вони скрізь: в пестицидах, пластиці, косметиці, дезодорантах. Потрапляючи на шкіру, гормони швидко всмоктуються.

Молоко ж, настільки улюблене багатьма британцями, забирається у вагітної корови, і саме по собі містить високі дози естрогену.

А сидячий спосіб життя призводить до уповільнення швидкості метаболізму гормонів. У результаті все більше жінок стають в чергу на операцію зі зменшення грудей.

Реклама:

Головне сьогодні