Ларрі Кінг повертається до ефіру CNN

— 29 квітня 2011, 16:14

Відомий американський телеведучий Ларрі Кінг повернеться до ефіру телеканалу CNN зі спеціальною програмою "Немислиме: епідемія хвороби Альцгеймера" ("Unthinkable: The Alzheimer's Epidemic"), що присвячена невиліковній хворобі.

Програма вийде в ефір у неділю ввечері, повідомляє mediacentr.info із посиланням на Associated Press.

Разом із Ларрі Кінгом у програмі з'явиться син 40-го президента США Рональда Рейгана - 52 річний Рон Рейган. Кінг та Рейган навідаються в клініку у Лас-Вегасі, що спеціалізується на хворобі Альцгеймера.

Один із них у процесі зйомок пройшов огляд, що дозволяє встановити схильність до хвороби Альцгеймера. Для того, аби зберегти інтригу програми, Ларрі Кінг відмовився повідомляти журналістам, хто пройшов огляд.

[L]Президент Рональд Рейган в останні роки життя страждав від цієї хвороби. 77-річний Ларрі Кінг заявив, що здоровий, проте, як і багато людей похилого віку, не може не думати про ризик цієї хвороби. У програмі з'являться родичі американців із хворобою Альцгеймера.

ВІДЕО ДНЯ

Ларрі Кінг повідомив, що планує записати ще меншою мірою дві програми для CNN: одна з них буде присвячена бейсболу, а в іншій з'явиться актор Джонні Депп. Журналіст зізнався, що йому не вистачає щоденних ефірів, і він хотів би висвітлювати такі події, як землетрус у Японії чи революція в Єгипті.

Нагадаємо, протягом 25 років Ларрі Кінг вів программу Larry King Live на CNN. У січні цього року його замінив телеведучий Пірс Морган із програмою Piers Morgan Tonight.

Реклама:

Головне сьогодні