До чемпіонату Європи з баскетболу було випущено нове ігристе вино

— 27 травня 2011, 15:49

Спеціально до чемпіонату Європи з баскетболу Eurobasket-2011 серед чоловіків, офіційний спонсор литовської команди компанія ВАТ ITAINA представила нове ігристе вино - Italiana Prestige.

Про це було повідомлено після підписання офіційної угоди про співпрацю між компанією ITAINA та Литовською федерацією баскетболу. "Те, що наша компанія стала головним офіційним спонсором у литовської команди на чемпіонаті Європи з баскетболу серед чоловіків не випадково. Ігристе вино - завжди було символом переможців. І те, що після величезної перерви чемпіонат Європи знову відбудеться у Литві, це теж не випадково!", - заявив генеральний директор ITAINA Сігітас Зайкаускас.

До баскетбольних змагань компанія ITAINA планує випустити лімітовану серію, яка буде складатися з 3500 пляшок ігристого вина, виготовленого з молдавського винограду.

ВАТ ITAINA є першим приватним заводом з виробництва спиртних напоїв в Литві, який був заснований в 1995 році. Старовинні традиції винного виробництва вміло поєднані із застосуванням сучасних технологій та особливим контролем над виробництвом - ось основні напрямки, які характеризують виробництво цієї виноробні.


На підприємстві було встановлено сучасне обладнання для процесів бродіння і розливу спиртних напоїв. Вторинне шумування ігристих вин здійснюється у спеціальних танках із нержавіючої сталі і триває 3 місяці.

Лінійка спиртних напоїв містить вина, ігристі вина, вермути, лікери, видів коньяку та бренді.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні