YouTube почав показувати відео у 3D

— 1 червня 2011, 15:25

Зараз по достоїнству оцінити нововведення YouTube здатні лише близько мільйона користувачів. Однак, на думку спостерігачів, ініціатива відеопорталу допоможе в просуванні технології тривимірного зображення, яка зараз в першу чергу асоціюється з кінотеатрами.

У корпорації Google, якій належить відеосервіс, кажуть, що розміщене на YouTube відео є повністю тривимірним і його можна виводити через порти HDMI або DLNA на широкоформатні телевізори.

Ролики будуть оптимізовані для режиму 3D відтворення на базі браузера Firefox 4 і підтримувати тривимірну систему NVIDIA 3D Vision, пише Телекритика .

Поєднання стандартів HTML5, реалізованих в Firefox 4, і апаратного рішення 3D Vision дозволить користувачам перетворити свій комп'ютер у повноцінний тривимірний міні-кінотеатр. Для цього також потрібен монітор, здатний відображати тривимірне зображення, і активні затворні окуляри. Якщо вибирати з найдоступніших компонентів у магазинах США, то весь комплект обійдеться приблизно в 400 доларів.

Кількість відеороликів, доступних для перегляду в тривимірному зображенні, збільшується з кожною хвилиною. Причому це не лише професійні записи, але і завантажені звичайними користувачами, оскільки на ринку вже є безліч відеокамер, здатних записувати у форматі 3D.

Вперше YouTube розмістив зразки тривимірного відео у своїй базі ще в 2009 році. Відтоді компанія оголосила про співробітництво в галузі 3D з декількома постачальниками контенту.

Реклама:

Головне сьогодні