Росіянок пропонують легально продавати як сексуальних рабинь

— 9 червня 2011, 16:10

Вона запропонувала використовувати для цих цілей жінок немусльманок, які стали полонянками внаслідок війн. Сальва аль Мутаірі вважає, що у такий спосіб вдасться побороти зради кувейтських чоловіків своїх дружин, повідомляє The Daily Mail.

Політик переконана, що сексуальним рабиням у Кувейті буде краще, аніж у військовому полоні, адже там вони принаймні не помруть з голоду.

Вона вважає, що продаж секс-рабинь має відбуватись аналогічно тому, як можна знайти домогосподиню.

"Наприклад, чеченська війна, там точно є полонені росіянки, - роздумує кувейтський політик. - Тож ідіть і купіть їх і продайте тут, у Кувейті. Це краще, ніж подружні зради наших чоловіків", - вважає вона.

Жінка стверджує, що секс-рабиня має бути віком від 15 років.

В інтернеті заява аль-Мутаірі викликала обурення і кувейтців, і жителів інших країн.

"Цікаво, як би сподобалося Салва аль Мутаірі за часів іракської окупації самій бути проданою як "військовий трофей - так, як вона рекомендує продавати жінок з Чечні", - написала користувач Twitter Мона Елтахаві.

За словами Сальви аль Мутаірі, під час останнього візиту до Мекки, вони спитала муфтіїв, як іслам ставиться до сексуальним рабів. За словами політика, муфтії її запевнили, що релігія цього не забороняє.

Сальва аль Мутаірі наводить приклад мусульманського лідера 8 століття Харуна аль Рашида, у якого було близько 2 тисяч наложниць.

Реклама:

Головне сьогодні