Видання Мердока закривають через прослуховування телефонів

— 8 липня 2011, 10:39

Медіа-маґнат Руперт Мердок оголосив, що закриває популярний у Великобританії таблоїд News of the World. Видання зникне через скандал з прослуховуванням приватних телефонів.

Як повідомляє Deutsche Welle, скандал із прослуховуванням приватних телефонів співробітниками таблоїду News of the World вже вийшов далеко за межі медіа-простору Великобританії.

Тому дедалі більше компаній вже вивели свою рекламу зі шпальт скандального видання. На додаток у країні лунають заклики до того, аби стати на заваді медіа-імперії австралійського магната Руперта Мердока, якій і належить часопис, поширити свої інтереси на британські засоби масової інформації.

Всесвітньо відомі компанії-виробники автомобілів "Форд" і "Міцубісі" були одними з перших з цілої низки бізнесових структур, які припинили розміщення реклами на шпальтах News of the World. В такий спосіб вони не хотіли псувати репутацію, але й наголошували на необхідності завершити детальне розслідування у справі прослуховувань.

Через скандал навколо британського таблоїда акції медіа корпорації Руперта Мердока News Corp впали на 3,6%. Зрештою пан Мердок оголосив, що часопис News of the World буде закрито. Таким чином зникне з обрію надзвичайно популярне у масах британської публіки видання.

Відгомін скандалу також сягнув верхівки британської політики. Прем'єр-міністр Великобританії Девід Камерон, висловивши свою цілковиту підтримку проведенню слідства у справі, заявив, що за умови доведення провини співробітників часопису, слідство має піти далі і викрити коріння того, що сталося.

Скандал навколо News of the World пов'язаний з прослуховуванням журналістами цього видання мобільного телефону вбитої школярки Міллі Давлер, а також приватних телефонів родин британських вояків, що загинули в Афганістані та Іраку.
Прослуховувалися також телефони близьких людей, які стали жертвами терактів у липні 2005 року в Лондоні.

Реклама:

Головне сьогодні